Torkam

42. Cadde

42.Cadde’de; geleneksel çarşı kültürünün, günümüz öğeleriyle zenginleştiği toplam 163 ticari ünite bulunuyor. 42.Cadde, dünyaca ünlü markalar ve prestijli Türk markalarına uygun konsepti ile yüksek kazanç imkanı ve benzersiz bir alışveriş deneyimi sunacak. Üstelik cadde dükkanları, etkinlik alanı ve geniş meydanıyla insanların dinlenmesine, eğlenmesine ve buluşmalarına imkan sağlıyor.

Ticari üniteler; marketten kuaföre, eczaneden kafeye, restorandan giyim mağazalarına kadar geniş bir kiteleye hitap edecek çeşitlilikte tasarlandı.

Böylece 42.Cadde, gezmek, eğlenmek ve alışveriş gibi farklı ihtiyaçlara yanıt verebilen bir merkez ve Konya’nın buluşma noktası olacak.

Emlak Konut’un Anadolu’daki en büyük gayrimenkul projesinde Konya’nın daha önce tanışmadığı bir yatırım fırsatı sunuluyor.

20.000 metrekarelik meydanın ve binlerce konutluk yaşam alanlarının yanı başında yer alan 42.Cadde; yakın çevresinde Meram Belediyesi, inşa edilecek Hükümet Konağı ve yeni projelendirilen Konya Metrosu hesaba katılınca giderek değerlenecek bir yatırım fırsatı olarak öne çıkıyor.

Temaşehir Konya

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı Emlak Konut GYO’nun Konya’nın en değerli bölgesi Meram’ın merkezinde inşa edeceği Temaşehir Konya, 20 bin metrekare yüzölçümlü meydanı ve meydan çevresinde tasarlanmış 42.Cadde adı verilen cadde, mağaza, dükkan ve restoranları, modern tasarımlı camisi, park alanı, gençlik ve kültür merkeziyle birlikte modern şehircilik unsurlarını bir arada sunacak.

Toplam 740 adet olmak üzere, 120 m² ile 386 m² arasında değişen büyüklüklerde 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 daire seçenekleri ve 42.Cadde adı verilen 163 adet mağaza ile Konya’nın yeni merkezi olacak Temaşehir’de, herkesin düşü gerçek olacak.

yor.

Torkam E5

Torkam, E5 cepheli, eşi benzeri olmayan, karma bir projeye imza atıyor.Rezidanslar, ofisler, restoranlar, kafe ve mağazalardan oluşan yaşam alanları ve metro, metrobüs, E5 gibi ulaşım olanaklarıyla; İstanbul’a hayalden öte bir yaşam sunuyor. Mutluluğa dair her şeyi bulabileceğiniz Torkam E5’te; hayalleriniz kadar büyük, hayal edemeyeceğiniz kadar konforlu bir yaşam sizi bekliyor.