Sur Yapı

DÜNYA’DA BİR YERİNİZ ANTALYA’DA BİR EVİNİZ OLSUN!

Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi Antalya Kepez’de yükseliyor. Toplam 1.300.000 m2’lik arazide 19.000 konut, ofis ve dükkândan oluşacak Sur Yapı Antalya’da özel ulaşım ağı, sağlık ve eğitim kurumları, alışveriş merkezi, dev şehir parkı, hastane, müze ve teknokent gibi yapılar sayesinde modern bir şehirden beklenen her şey sizleri bekliyor. Kısacası, bir şehirde olması gereken ne varsa, Sur Yapı Antalya’da. Üstelik 176.000 TL’den başlayan fiyatlarla…

Bahçekent’e Emlak Konut güvencesi ve Sur Yapı kalitesiyle yepyeni bir proje; Semt Bahçekent

Çeyrek asırdır prestijli projelere imza atan Sur Yapı, Bahçekent’te yeni bir proje hayata geçiriyor: Semt Bahçekent. 669 daire ve 26 ticari alanın bulunduğu projede 67 m² ile 222 m² arasında değişen 26 farklı tipte daire yer alıyor. Yaklaşık 125.000 m² inşaat alanına sahip proje, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve İstanbul Havalimanı’na yakın konumda bulunuyor. Proje, 145 dönümlük Millet Bahçesi’ne komşu konumuyla hem oturumcuya hem de yatırımcıya hitap ediyor.

ŞEHRİN YENİ BİR TEMPOSU VAR: TEMPO CİTY

Sur Yapı’nın enerjisini hissedeceğiniz Tempo City’de İstanbul’un büyüleyici şehir yaşamı da evinize konuk olacak. Tempo City, İstanbul’un merkezinde, AVM’ler, restoranlar ve iş merkezleriyle çevrili Maslak’ın yanıbaşındaki konumuyla yaşamın tüm enerjisini önünüze serecek. Tempo City, size aradığınız hayatı sunarken siz de burada yaşamanın tadını çıkaracaksınız ve kendinizi şehrin en özel yerine ait hissedeceksiniz. Sizin için zaman artık yollarda değil Tempo City’de akacak. Tempo City, size sunduğu tüm bu ayrıcalıklarla daha önce yaşamadığınız bir hayatın kapısını açacak.