Sinpaş

QUEEN BOMONTİ

Kendini iyi hissettiren, hayatını kolaylaştıran bir yaşam varsa işte burada başlıyor. İstanbul trafiğine meydan okuyan bir lokasyonda kurulan Queen Bomonti, sakinlerine eşsiz bir yaşam konforu sağlıyor. 10.000 m² şehir parkı, 48.katta bulunan lounge alanı, otel konforunda lobby alanı ve keyifli balkon – teraslarıyla ilk bakışta siz de Queen Bomonti’nin etkisine kapılacaksınız. Queen Bomonti 1+0’dan, 3,5+1’e fark yaratan daire seçenekleriyle sizi bekliyor.

FİNANS ŞEHİR

Sinpaş Finans Şehir, az katlı ve farklı mimarisiyle şehrin merkezinde yeni bir yaşam vadediyor. İnce, zevkli ve modern mimarisiyle, yüksek duvarlarla çevrelenmiş site anlayışını terk ederek; avlu, sokak ve caddeleriyle özlenen şehirli yaşamı tekrar hatırlatıyor.

Sinpaş Finans Şehir’de 46 m²’den 200 m²’ye; 1+0’dan 4+1’e kadar farklı yaşam seçenekleri bulunuyor.

İŞ MODERN AMBARLI

İş Modern Ambarlı, esnek mimari yapısıyla, tüm ihtiyaçlara en uygun çözümü sunacak. Yaklaşık 250 m²’den 12.000 m²’ye kadar birleştirilebilir modüler alanların bulunduğu İş Modern Ambarlı, 10 metreye varan tavan yüksekliği ve 8,75 metre aks aralığıyla çalışma alanlarının en verimli ve kolay bir şekilde kullanımı için alternatifler sunuyor.

METROLIFE

Sinpaş olarak Sancaktepe’de birçok değerli projeyi hayata geçirdik. Metrolife bulunduğu merkezi konumun yanı sıra metro durağının yanı başında olma özelliği ve 11.000 m² çarşısı ile yaşam ve yatırım fırsatı sunuyor. Geniş meydanlı çarşısındaki mağazaları, restoranları ve kafeleriyle Metrolife yaşamınıza zenginlik katarken, muhteşem peyzajıyla da hayatınızı renklendirecek. Evlerin geniş balkonlarına, bahçeli evlerin teras ve verandalarına da bayılacaksınız.

GÖKORMAN

Sinpaş’ın öncü ve yenilikçi vizyonuyla attığı adımlarla tasarladığı Çekmeköy ormanlarına karşı manzarası ile bölgenin tasarım harikası projesi GÖKORMAN! 100 metre yükseklikte bile ağaca dokunabileceğiniz, kışın bile bahar keyfi süreceğiniz “Şeffaf Odaları”, 4 mevsim renk değiştiren cephesi, zengin sosyal donatıları ve 1+0’dan 4+1’e farklı ev seçenekleriyle Gökorman’da konfor, doğa ve şehir iç içe!

SİNPAŞ COUNTRY

50 dönüm içerisinde, orman ve şehir manzaralı 900 konutun yer aldığı projemiz; spor sahası, fitness-wellness club ve çok amaçlı sosyal alanların yanı sıra; farklı konseptlerde tasarlanmış göletler, yürüyüş yolları ve birbirinden etkileyici bitkilerle süslenmiş peyzaj alanlarından oluşmaktadır.

MARİNA ANKARA

Yaklaşık 2,5 km uzunluğunda göleti, üzerinde sahile komşu kafelerin ve restoranların olacağı, trafiğe açık Marina Caddesi, küçük yelkenli ve optimistlerin açılabileceği marinası, çocukların suyla oynayabileceği 2 plajı bulunan kanyonu, tropik adası ve birçok ayrıcalığıyla Marina Ankara, bir başka yaşamın adresi olacak.

Marina Ankara’da 81 m²’den 290 m²’ye; 1+1’den 4,5+1’e kadar farklı yaşam seçenekleri bulunuyor.

SİNPAŞ ALTINORAN

Şehrin yeni buluşma yeri Altınoran Meydanı, dört mevsim kayak yapabileceğiniz kayak merkezi, her ihtiyacınızı yanı başınızda bulabileceğiniz Altınoran Çarşı ve rezidans yaşamı sunan Altın Kuleler Sinpaş Altınoran’da sizi bekliyor.

EGE VADİSİ

365 gün yüzme ve plaj keyfi imkanı sunan “Türkiye’nin ilk 4 mevsim plajı” Ege Vadisi’nde hayata geçiyor. Evinizin yanı başında tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz butik mağazalardan oluşan “Alaçatı Çarşısı ve Ege Restoranları,” Ankara’da fark yaratacak. 180 metre yükseklikte, muhteşem bir panoramik Ankara manzarası sunan roof lounge’da dostlarınızla buluşacak, komşularınızla huzurlu sohbetler yapabileceksiniz.

BURSA MODERN

Bursa Modern dev göl etrafında prestijli bir hayat sunarken; İskele Meydanları, Kıyı Bahçeleri ve Tematik Bahçeleriyle göz kamaştırıyor. Uludağ ve göl manzarasıyla sizi yaşamın içine çekiyor.

Suyla gelen eşsiz huzuru hissederken sandalla komşunuza gidebilme ayrıcalığını yaşayacaksınız.

AQUACITY DENİZLİ

Tenisten basketbola, fitness’tan yüzmeye birçok spor imkanı bulunan AquaCity, dünyaca ünlü markalara ev sahipliği yapan sokak konseptli alışveriş merkezi Aqua Mall ile de Denizli’ye birçok ilki beraberinde getiriyor.

Toplam 902 konut ve 4 ana konseptten oluşan AquaCity Denizli’de 1+1’den 4+1’e kadar yaşam seçenekleri bulunuyor.