Seba İnşaat

Seba Suites

Seba Suites projemiz 237 adet 1+1 daire ve 23 adet mağazadan oluşmaktadır.

Baza katında mağazaların bulunduğu iki bloktan oluşuyor. Baza katının üstünde peyzaj alanları ve havuz ile çevreden soyutlanan ortak kullanım alanları bulunuyor.

Butik ve kaliteli bir yaşam sunacağımız Seba Suites projemizde; farklı büyüklüklerde ki teraslı dairelerde keyifle yaşanabilecek metrekareler düşünülmüştür.

Fiyat ve Metrekare Bilgileri ;

1+1 dairelerimiz 51 metrekare ile 137 metrekare arasındadır. Başlangıç fiyatları 650.000 TL + KDV dir.

Fiyatlarımız, dairelerin metrekare konum ve katına göre değişmektedir.

Güncel fiyatlar ve projenin detaylı bilgilendirmesi için satış ofisimizden bilgi alabilirsiniz.

Seba Flat

ŞEHİR HİÇ BU KADAR SİZİN OLMAMIŞTI…

Şehri avucunuzun içinde hissetmek istiyorsanız şimdi Seba tecrübesiyle tasarlanan yepyeni bir yaşam sizi bekliyor. Seba Flats eşsiz konumuyla şehrin tam kalbinde yükseliyor. İşinize giderken harcadığınız zamanı kendinize ve ailenize ayırmak, sevdiklerinizle birlikte olmanın keyfini çıkarmak artık lüks olmaktan çıkıyor. Sunduğu tüm olanaklarıyla Seba Flats, her şeyiyle sizin hayatınız.

– Cendere’nin en yeni alışveriş merkezine komşu
– Ana yollar, havaray ve metro ile ulaşım kolaylığı
– Dönüşen Cendere bölgesi
– Belgrad ormanlarının temiz havası
– Yüksek kalite rezidans yaşamı
– 1+1’den 4+1’e daire seçenekleri

Proje, toplam 202 daire 7500 metrekare çarşı alanından oluşuyor. Toplam 13 katlı 2 blok şeklinde tasarlanan projenin her bir bloğunda 101 daire yer alıyor. 75 ile 270 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1(dubleks) ve 4+1(dubleks) şeklinde daire seçeneklerinin yer aldığı projenin teslim tarihi 2019 Haziran’dır. Projede sosyal tesisler, açık yüzme havuzu, fitness center, çocuk parkı gibi sosyal donatı alanları yer alıyor.