Park Yaşam Santorini

PARK YAŞAM SANTORİNİ İZMİR

Yapmış olduğu çalışmalarla sektöründe öncü projelere imza atan İZKA İnşaat’ın son projesi Park Yaşam Santorini İzmir’in en temiz havasının bulunduğu lokasyonda satışa çıktı.  Park Yaşam Santorini İzmir projesi 74.000 m2’lik inşaat alanına sahip, 539 konut ve hem dubleks hem de tek katlı müstakil 17 adet villa konseptinde “santorini” evlerinden oluşuyor.

EN KAZANÇLI PROJE PARK YAŞAM SANTORİNİ İZMİR

Park Yaşam markasından daire sahibi olan yatırımcılar, Park Yaşam Ataşehir projesinde çok kısa bir süre içerisinde yatırımlarını %80 oranında prim elde ederek kazanca çevirdi. İzka İnşaat olarak konut alıcılarının yoğun isteği üzerine Park Yaşam Santorini projesinde de alıcılarına kazançlı yatırım imkanı sunuluyor.

İZMİR’DE TEMİZ ORMAN HAVASI PARK YAŞAM SANTORİNİ’DE

Park Yaşam Santorini, yatırımcılarına şehrin merkezinde DOĞA İLE İÇ İÇE bir yaşam sunuyor. Deniz manzarası, orman havası, özel tasarlanmış havuz ve gölet alanları ile özel temalı mimari konsept ortaya çıkıyor.

Bloklar, rüzgar ve güneş faktörlerine göre birbirini engellemeyecek şekilde konumlanırken, aynı zamanda site sakinlerine komşuluk ilişkilerini güçlendirici sosyal ortamlar da sağlıyor. Akdeniz ve Ege mimarisi birleştirilerek yapılan mimari tasarımlar geleceğin modern şehir görüntüsüne ışık tutuyor.

Sosyal alanlarında çocuklar için özel eğitici oyun alanları ve tarihi mimari yapılarıyla öğretici ve geliştirici ayrıcalıklara önem veren proje, ailelerin güvenle ve huzurla çocuklarını yetiştirebileceği bir yerde yaşamalarını sağlamayı hedefliyor.

DENİZ MANZARALI GENİŞ BALKONLU DAİRELER

‘Park Yaşam Santorini’de dairelerimiz hem deniz hem orman manzarasına hakim. Projede İzmir körfezini geniş metrekareli balkonlarda izleme imkanı sunuluyor. Projede, 1+1 – 2+1 – 3+1 daire seçenekleri ile birlikte daire tiplerinin dubleks ve teraslı seçenekleri de mevcut. Bunun yanı sıra, 3+2 Winter Garden ve Santorini konseptindeki müstakil daireler geniş metrekareleri ile ailelerin ve ferah mekanları sevenlerin tercihi olacak şekilde tasarlandı. Hem yatırım hem yerleşim için değerlendirilebilecek projede 2+1 daireler NET 98 metrekarelik geniş kullanım alanları, 3+1 dairelerimizi ise NET 130 metrekarelik geniş kullanım alanları ve geniş balkonlar ile uygun fiyatlardan alıcılara sunuluyor.

DEPREME DAYANIKLI PROJE; PARK YAŞAM SANTORİNİ

Bulunduğu lokasyon sebebi ile yapılan Zemin Etüd çalışmaları sonucunda, depreme en dayanıklı bölgede bulunan ve sert bir zemin üzerine oturtulacak olan proje Park Yaşam Santorini’de güvenli bir hayat yatırımcıları bekliyor. Son teknolojiye göre yapılacak olan zemin çalışmaları ile birlikte hem katlar arasında hem de cephede yapılacak olan ses ve ısı yalıtımları ise, projeden konut alıcılara sağlıklı ve tasarruflu bir yaşam sunuyor.

ŞEHRİN MERKEZİNDE STRESTEN UZAK YAŞAM

Çeşme’ye 30 dk – Foça’ya 15 dk ‘ya mesafede bulunan Park Yaşam Santorini ulaşım ağlarının birleştiği noktada 600 Yatak kapasiteli ilk devlet hastanesine, özel hastanelere ve okullara en yakın lokasyonda konumlanıyor. Çiğli Çarşı 2 dk. – Karşıyaka Merkeze 9 dk – Mavişehir’e ise sadece 7 dk uzaklıkta Çiğli Merkezde yapımı başlayan projede şehrin merkezinde stresten uzak bir yaşam alıcılarını bekliyor.