Otostat

OTOSTAT Projesi; İstanbul’un Asya yakasında, Sancaktepe’de  yer  aldı ve ikinci el araç ticaretinin yeni adresi oldu.

OTOSTAT, yeni ve ikinci el araç ticareti konusunda, çeşitli boyutlarda 324 bağımsız ticari birim içerir.

Türkiye’nin lider filo şirketleri ve satış ofisleri (AVIS, BUDGET, ZIPCAR);  TÜV-SÜD Alman araç ekspertiz firması; FIAT bayiliği; Türkiye’nin aylık 1.200 araç tamir kapasiteli, HERTZ, LEASEPLAN ve ALJ gibi firmalara hizmet veren, ilk ve en büyük boya ve kaporta tamir tesisi; ve ikinci el araç ticareti yapan galerileri geniş  araç parkları ile şimdiden  OTOSTAT Projesi’nde  yerlerini  aldı.

Bankacılık, sigorta, noter, oto kuaför, aksesuar ve tuning mağazaları ve diğer ilgili hizmetlere ek olarak, Otostat özel yazılımı sayesinde diğer işyerlerine ait 2.el araç stoklarını görüntüleme, toptan alım ve pazarlama ile direkt müşteriye ulaşım imkanı, “tek noktada hizmet” (one-stop-shopping) konsepti içinde sunulacaktır. OTOSTAT üyeleri; ikinci el araç açık artırmalarına katılabileceklerdir. OTOSTAT; otel tesisi, yemek alanı, toplantı salonları ve spor salonu ile müşterilerine ve üyelere hizmet verecektir.

Gülan Grubu tarafından geliştirilen ve inşa edilen, İstanbul’u Anadolu’ya bağlayan TEM Otoyolu’na cepheli  taşınmaya hazır ticari üniteleri  ile OTOSTAT; gerçek anlamda bir otomotiv ticareti “cazibe” merkezi oldu.

Sizde yerinizi erken alın ve bu prestijli projenin getireceği fırsatları kaçırmayın !