Düsseldorf Katılımcı Listesi

FİRMA İSMİ: ALETHA GAYRİMENKUL YATIRIMLARI A.Ş.

ADRES: TAŞDELEN MH. ŞEHİT KUBİLAY CD. A BLOK NO:11 – 17A/A/2 ÇEKMEKÖY İSTANBUL

TEL/FAKS: 0216 4848421 / 4848451

E-MAIL: info@moonparktasdelen.com

WEB: www.moonparktasdelen.com

Aletha Gayrimenkul Yatırımları A.Ş. ortaklarının inşaat sektöründeki bilgi birikimini bir çatı altında toplamasıyla 2016 yılında kurulmuş olan bir şirkettir. İlk Projesi olan Moonpark Taşdelen ile sektörde adından söz ettirmeye başlamıştır.

Moonpark Taşdelen, hayran kalacağınız tasarımı ile size yüksek standartlı bir yaşam sunuyor. Çekmeköy’ün en güzel lokasyonunda inşa edilen Moonpark Taşdelen ile hareketli bir şehir hayatına yakın olacağınız gibi hep hayalini kurduğunuz sakinliği ve huzuru da bulacaksınız…

3 blok 284 daireden oluşan projemiz 1+1’den 4+1’e kadar farklı daire tipleri ile Çekmeköy’ün en prestijli konsept projesi olma özelliğini taşıyor. İstanbul’un oksijen deposu Kuzey Ormanları’nın şehir ile kesiştiği Taşdelen’de gelişmiş ulaşım ağlarına yakın, seçkin sağlık ve eğitim kurumları ile evrelenmiş, ünlü AVM’lerin bulunduğu harika bir lokasyona sahip.

Bir konut projesinden daha fazlasına sahip olan Moonpark Taşdelen’de açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, kafeterya, spor alanı, çocuk oyun parkı, kapalı yüzme havuzları, saunalar, hamamlar, fitness salonları bulunuyor.

Ayrıca projemizde bulunan Misafirhane ile konuklarınızı konforlu bir şekilde ağırlayabileceksiniz. Sinema odası ve oyun odasında ise misafirlerinizle ve komşularınızla keyifli saatler geçireceksiniz.

FİRMA İSMİ: Asaf İş Ortaklığı

ADRES: Başakşehir Mh. Hürriyet Bulvarı 3. İstanbul Satış Ofisi

TEL/FAKS: (0212)405 50 50

E-MAIL: info@asafio.com

WEB: ucuncuistanbul.com

2016 yılında kendi sektörlerinde önde gelen Al Zamil Grup Türkiye , Seha Yapı , Adesse ve Fuzul Grup konsorsiyumu ile kurulan Asaf İş Ortaklığı Başakşehir ‘in En Büyük Projesi sloganı ile 3. İstanbul konut projesini hayata geçirdi.

3. İstanbul konut projesi Başakşehir Belediyesi ile yapılan hasılat paylaşımlı olup , İstanbul Havalimanına en yakın projeler arasında ve bağlantı yolları üzerinde yer almaktadır.   Avrupanın en büyük hastanesi olan Sağlık kent ve yakın zamanda açılışı gerçekleşen Millet Bahçesinin yanı başında bulunmaktadır. İstanbul’un yeni yaşam ve ticaret merkezi  olan Başakşehir de Taksim Meydanın iki katı büyüklüğünde ki kent meydanına sadece yürüme mesafesinde olup ayrıca yapımı devam eden Metro güzergahında bulunmaktadır.

Başakşehir Belediyesi güvencesi ile satışa sunulan 3. İstanbul da 1+1 , 2+1 , 3+1 , 4+1 daire seçenekleri ile birlikte tamamı cadde mağazalarından oluşan ticari ünitelerden oluşmaktadır. Her etap için ayrı dizayn edilmiş sosyal tesisleri ve peyzaj alanları ile daire sahiplerine ferah yaşam alanları sunmaktadır. İlk etap teslimleri Haziran 2019 da  başlayacaktır.

Başakşehir Belediyesi garantörlüğünde vade farkı olmadan 60 aya kadar taksit imkanı ile ödeme kolaylığı sağlamaktadır.

FİRMA İSMİ: ATAKENT PANORAMA İZMİR

ADRES: BAHÇELİEVLER MAH. GÜN SAZAK BULV. NO:47 / A KARŞIYAKA İZMİR

TEL: +90 232 366 2 282

CEP +90 533 146 2 282

E-MAIL: bilgi@atakentpanorama.com

WEB: www.atakentpanorama.com

Atakent Panorama İzmir projemiz; inşaat, enerji, maden ve elektrik gibi farklı sektörlerde hayatın her alanında yer alan Ataseven Group’un, Ankara ve İstanbul’dan sonra, 27 yıllık bilgi ve deneyiminin getirmiş olduğu vizyon ile sizlere sunduğu yeni bir yaşam projesidir.

Atakent Panorama İzmir Projesi, çoğunluğu peyzaja ayrılarak yeşil alan kullanımı öne çıkarılmıştır. Projemizde, iki farklı tipte 3+1 daire seçeneği sunulmaktadır.

Neredeyse her dairenin eşsiz deniz ve körfez manzarasına hâkim olduğu projede, yerden tavana yükselen geniş pencereleri ile gün ışığından maksimum derecece yararlanılması hedeflenmiştir.

İzmir’in yakın çevresindeki sahil bölgelerinin isimlerinin verildiği her biri 12 katlı, 5 blokta toplam 240 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır.

Yetişkin ve çocuk açık yüzme havuzu, pool cafe, çok amaçlı spor alanları, açık hava satranç, seksek, dokuztaş, bowling, çocuk oyun alanları ve evcil hayvan parkı gibi zengin sosyal donatı alanlarının yer aldığı projede, peyzaj mimarisi de özel olarak tasarlanarak yaşam kalitesi yükseltilmiştir.

Projemiz iki etap halinde tamamlanacaktır. 1. etap konutlarımızın teslim tarihi Aralık 2019’dur. 2. etabımızın teslim tarihi Ağustos 2020’dir.

FİRMA İSMİ: Avrupa Türk İşadamları ve Sanayicileri Derneği (ATİAD)

ADRES: Vogelsanger Weg 80, 40470 Düsseldorf-ALMANYA

TEL/FAKS: +49211-502121 / +49211-507070

E-MAIL: info@atiad.org

WEB: www.atiad.org

Avrupa Türk İşadamları ve Sanayicileri Derneği (ATİAD) 1992 yılında Düsseldorf’ta kuruldu. Avrupa`daki Türk girişimciliğine öncülük eden, ona etkinlik ve saygınlık kazandırmayı ilke edinen bir iş dünyası örgütüdür. İlkeleri doğrultusunda hareket eden, birliktelik prensibini benimsemiş partilerüstü bir kurumdur. Almanya ve Avrupa`daki Türk iş dünyasının örgütlenme ve kurumsallaşma sürecinde örnek model olmakta, yurt dışındaki Türk imajının gelişmesine olumlu katkılar sağlamaktadır.  ATİAD üyeleri ve yan kuruluşları bugün Avrupa’da onbinlerce kişiye istihdam yaratan ve 12 milyar euroya yakın yıllık ciro gerçekleştiren güçlü teşebbüslerden oluşur. Finanstan hizmet sektörüne, metal sanayiden bilişim teknolojilerine kadar geniş bir yelpazede  faaliyet gösteren ATİAD üyeleri yarattıkları değerlerle Türkiye ile Almanya arasındaki ticaret hacminin büyümesine önemli katkılar sağlamaktadırlar.

Ortak amaçlarda güç birliği, girişimcilik ruhu, yetkin temsil, eğitimi teşvik ve sosyal angajman ATİAD`ın ana bileşkenleridir.

FİRMA İSMİ: GRUP AVENİR İNŞAAT

ADRES: Melikgazi Mah.Sivas Cad.Kadı Mahmut Vakfı 5.Blok 144/A Melikgazi/Kayseri

TEL/FAKS: 444 5 026

E-MAIL: info@grupavenir.com

WEB: http://grupavenir.com

KISACA AVENİR GRUP FRANSA

Avenir Grup Fransa 2002 yılında Fransa’da gayrimenkul projeleri ile faaliyete geçmiştir. Şu an Fransa’da sektöründe 3.olan firmamız yılda 1500’ün üzerinde konut yatırımları gerçekleştirmektedir.2200 çalışma arkadaşıyla birlikte sektörde faaliyetlerine hız vermektedir.

KISACA AVENİR GRUP TÜRKİYE/KAYSERİ

Avenir Grup Türkiye 2014 yılında gayrimenkul yatırımları ile Türkiye Kayseri ilinde faaliyete geçmiştir.2017 yılı itibariyle inşaat ve gayrimenkul ana faaliyet kollarıyla hizmetlerine hız vermiştir. Avenir Grup Fransa da gerçekleştirilen başarılarını Türkiye de taçlandıracaktır.

Avenir Grup Türkiye ana faaliyet konusu olarak öncelik gayrimenkul projelerine yatırım ile başlamıştır.Yatırımlarını arsa alımları ile devam ettiren Avenir Türkiye 2018 yılında inşaat proje üretimleriyle devam etmektedir.

FİRMA İSMİ: ARTAŞ İNŞAAT

ADRES: Artaş İnşaat Sanayi ve Tic. A.Ş Ataköy 7-8-910. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yan Yol Cad. Avrupa Residence-Office No:8/2/1 Bakırköy-İstanbul

TEL/FAKS: 0212 571 13 55 – 0212 571 13 54

E-MAIL: info@artasgrubu.com

WEB: www.artasgrubu.com , www.avrupakonutlari.com

Süleyman Çetinsaya tarafından 1977 yılında kurulan ARTAŞ Grubu, inşaat sektöründe 40 yılı aşkın bilgi ve birikime sahiptir. Grup; gayrimenkul, perakende ve turizm sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Lokomotif markası “Avrupa Konutları” ile konut piyasasında  markalaşmanın öncülerinden olmuştur. Hem Avrupa Konutları hem de ortak girişimlerle gerçekleştirdiği diğer markalarıyla birlikte 2006 yılından günümüze kadar toplam 18 bin 500 konut üretip teslimini gerçekleştirmiştir.

ARTAŞ Grubu, perakende ve turizm sektörlerinde de alışveriş merkezi ve otel projeleri gerçekleşmiştir. Kimi karma kullanımlı projeler içerisinde kimi tek başına gerçekleştirilen, toplam 5 alışveriş merkezi ve 5 otel projesini tamamlayıp hizmete sokmuştur. İşletmecilik ve yönetim alanlarında da başarılı bir performansa sahip olan grup, inşa ettiği otel projelerinde işletmeyi, konut ve AVM projelerinde de yönetimi şirket bünyesinde sürdürmektedir.

ARTAŞ Grubu; sağladığı istihdam, harekete geçirdiği yan sektörler ile ülke ekonomisine değer katan yatırımlarını sürdürmektedir. 40 yılı aşkın tecrübesi, tamamladığı işleri ile kalite ve güvenin simgesi haline gelmiş grup, çevresi ve donatılarıyla nitelikli, kaliteli, huzurlu mekanlar hayata geçirmeye devam etmektedir.

FİRMA İSMİ: Beyaz İnşaat

ADRES: 2.Ulus mahallesi Gümüş sokak Beyazgül apt. No:8 Daire:11 Etiler / İSTANBUL

TEL/FAKS: 444 29 30

E-MAIL: info@beyazinsaat.com.tr   

WEB:  www.beyazinsaat.com.tr

1972 yılında, dünya standartlarında, kaliteli ve modern yapılar inşa etme misyonuyla kurulan Beyaz İnşaat AŞ, 47 yıldır bu misyona uygun olarak projeler geliştirmeye devam etmektedir. Kurucuları Ali Beyaz, Muammer Beyaz ve Nizamettin Beyaz liderliğinde faaliyet gösteren Beyaz İnşaat AŞ, günümüzde, lüks konut, alışveriş merkezi ve modern ofis projeleri dendiğinde ilk akla gelen firmalardan biridir.

Beyaz İnşaat AŞ, 3000’in üzerinde konut, 550’yi aşkın ticari alan ve 6 adet modern ofis ve lüks AVM projelerinin inşaatını tamamlamıştır. Merkezi  İstanbul 2. Ulus’ta bulunan Beyaz İnşaat AŞ, teknolojiye yatırım yaparak, inşaat sektörü için geliştirilen en son teknolojileri projelerine yansıtmaktadır.

Teknoloji ve tasarımın uyum içinde harmanlandığı Beyaz İnşaat AŞ Projeleri, inşaat sektöründe standartları yükseltmiş ve yaptığı her projede bir adım daha ileri gitme prensibini benimsemiştir. Kaliteli üretimiyle inşaat sektörünün önemli bir aktörü haline gelen Beyaz İnşaat AŞ, gelecekte de değerlerinden ödün vermeyerek dünya standartlarında projeler üretmeye ve Türk inşaat sektörüne büyük katkılar sunmaya devam edecektir.

FİRMA İSMİ: BİBERCİ İNŞAAT

ADRES: NİŞANTAŞ MAH. VATAN CD. NO:44 SELÇUKLU/KONYA

TEL/FAKS: (332) 321 62 27 / (332) 321 67 35

E-MAIL: biberci@biberci.com.tr

WEB: www.biberci.com.tr

1967’de Mehmet Biberci tarafından kurulan Biberci İnşaat, 1996 yılında kurumsallaşma çalışmalarına hız vererek şirketlerinin sayısını arttırmış ve faaliyet alanlarını genişletmiştir. Firmamız, Biberci Şirketler Grubu olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Firmamızın uzmanlık alanları; yol, köprülü kavşak, su-kanalizasyon, doğalgaz ve benzeri enerji nakil hatları gibi işleri kapsayan altyapı faaliyetleri ile alışveriş merkezi, otel, rezidans ve konut projeleri gibi üstyapı inşaat faaliyetleridir.

Firmamız kuruluşundan beri gelirini kendi faaliyeti ile ilgili yatırıma çevirmeye devam etmektedir. Bunu yaparken hem faaliyeti ile ilgili yeni işlere hem de faaliyet konusu işlerin tedarikçiliğine önem vermektedir. Hedefimiz; her zaman güçlü, uzman ve alanında söz sahibi bir firma olmaktır.

FİRMA İSMİ: BOSS4 GAYRİMENKUL VE İNŞAAT SANAYİ DIŞ TİCARET A.Ş.

ADRES: ADNAN KAHVECİ MAH. IHLAMUR CADDESİ KALKAN SOK. NO: 9 BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL

TEL/FAKS: 0212 855 57 50

E-MAIL: hakan@akkusgayrimenkul.com

WEB: www. alyagrandis.com

Türk-Lübnan ortaklı Boss4 İnşaat şirketi, gayrimenkul sektörüne Alya Grandis projesi ile merhaba dedi.  İstanbul Beylikdüzü’nde prestij caddesi Adnan Kahveci Bulvarı üzerinde inşa edilen Alya Grandis, yatay mimarisi, katta villa keyfi sunması, gardenhouse ve penthouse daireleri ile bölgenin marka değerini yükseltmeye aday. “Yaşaması ayrıcalıklı, yarınları kazançlı” sloganıyla satışa çıkartılan Alya Grandis’te toplam 10 blokta 100 daire ve 8 mağaza bulunuyor.

Aile yaşamına önem veren ve güvenliğin ön planda tutulduğu Alya Grandis’te toplam 10 blokta, 100 konut ve 8 ticari ünite bulunacak. İç’e dönük yaşam felsefesi içinde kendi kendine yetebilen sosyal-sportif alanlara sahip olan projede, kapalı yüzme havuzu,  çocuk oyun alanları, sauna ve kapalı otopark yer alacak. 2019 Eylül ayında teslim edilecek proje merkezi konumu ile tercih sebebi oluyor.

FİRMA İSMİ: BÜYÜKYALI İSTANBUL

ADRES: KENNEDY CAD. KAZLIÇEŞME MAH. ZEYTİNBURNU, İSTANBUL

TEL/FAKS: 0 212 557 73 73

E-MAIL: info@buyukyali.com

WEB: https://www.buyukyali.com

İstanbul’un Yeni Deniz Semti: Büyükyalı…

Büyükyalı, İstanbul Boğazı’nın girişinde, tarihi surların Boğaz’a açıldığı Kazlıçeşme’de, Özak, Ziylan ve Yenigün ortaklığında, Emlak Konut güvencesiyle yükselen bir deniz semti. Büyükyalı, Tarihi Yarımada’dan Kapalıçarşı’ya, havaalarından Avrasya Tüneli’ne birçok stratejik noktaya komşu konumuyla, İstanbul’un merkezinde yer alıyor.

“İyi yaşam”ın adresi olan Büyükyalı, günlük hayatta “her şey dahil” bir konfor sunuyor. Farklı daire seçeneklerinden zengin sosyal yaşama, prestijli mağazalardan dünya restoranlarına, organik pazardan kafelere kadar akla gelebilecek her şey Büyükyalı’nın sakinlerini bekliyor. Her ihtiyaca yürüyerek ulaşılabilen Büyükyalı, tiyatro oyunları, filmler, sergiler ve konserlerle sosyal yaşama renk katıyor. Bir semt kulübü olan Büyükyalı Kulübü ise hem çocukları hem yetişkinleri mutlu ediyor.

Kara, deniz ve raylı sistem gibi tüm ulaşım akslarının kesiştiği noktada bulunan Büyükyalı, trafiği sorun olmaktan çıkarıyor. 20 adımlık mesafedeki deniz, manzara olmanın ötesinde, spordan ulaşıma, Büyükyalı’da günlük hayatın parçası haline geliyor.

Yaşamın 2019’da başlayacağı, nesilden nesile aktarılacak bir “eser” niteliğindeki Büyükyalı, KDV indiriminden TL ile ödemeye kadar birçok avantajla, kaçırılmayacak bir yatırım fırsatı sunuyor.

FİRMA:      Myra Park Friends (Canyol İnşaat)

ADRES:      Taşyaka Mh. Myra Park Friends Evleri. Fethiye / Muğla

TEL:            +90 252 614 2427

FAKS:         +90 252 614 2275

E-MAIL:     info@myraparkfriends.com.tr

WEB:          www.myraparkfriends.com.tr

CANYOL YAT. İNŞ. A.Ş, yaratıcı mimari tasarımları, yüksek teknoloji uygulamaları ve inşaat kalitesi ile öne çıkan genel müteahhitlik, gayrimenkul geliştirme, proje yönetim konusunda uzmanlaşmış yapı firmasıdır. İnşaat uygulamalarını ve inşaat proje yönetimini bütüncül olarak ele alması ve bu bütünlüğü gerçekleştirmesi başarısının temelidir.

CANYOL YAT. İNŞ. A.Ş, gelişen inşaat teknolojilerine uygun yapılar üretmektedir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve mükemmelleşme anlayışını esas alarak, insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı olarak sürdürmek, üstün nitelikli yapı anlayışını, kusursuz altyapı sistemleriyle birleştirme hedefini taşımaktadır.

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan CANYOL YAT. İNŞ. A.Ş, kuruluşundan bu yana  “insana saygı” ya dayanan yönetim anlayışı ile gerek taahhüt ederek yürüttüğü inşaat işleri ile gerekse ürettiği konut projeleri ile sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir. CANYOL YAT. İNŞ. A.Ş’de, istihdamdan işletmeye kadar her şey vizyon ve değerler tarafından tanımlanır.

FİRMA İSMİ: ÇAVUŞOĞLU YEMENLER YAPI A.Ş.

ADRES: ESENYALI MAH. NECMETTİN ERBAKAN CAD. NO:75/B

 PENDİK İSTANBUL

TEL/FAKS: 444 61 34 / 0216 493 23 62 F: +90 216 493 91 76

E-MAIL: senol@cavusogluyemenler.com

WEB:  http://www.cavusogluyemenler.com

ÇAVUŞOĞLU YEMENLER YAPI A.Ş. temelleri, 27 yıl önce 1992’de, atıldı.Geçmişten bugüne edindiği tecrübe sayesinde güç ve güvenle, yapılan projelerimiz gibi sağlam temeller üzerinde yükselmektedir. “İhtiyacı olan her aileyi ev sahibi yapmak, onlara hak ettikleri mutlu ve huzurlu yaşamı sunmak” ilkeleri ile başlayan şirketimizin yolculuğu, cesur ve kararlı adımlarla bugüne kadar faaliyet gösterdiği her alanda, hedeflediği noktalara ulaştı.

Şirketimizi; zorlu süreçlerden geçerek güçlü finansal yapımızla birlikte bu hedeflere taşıyan ve ÇAVUŞOĞLU YEMENLER YAPI A.Ş. olmanın haklı gururunu yaşatan, binlerce müşterimizin mutluluğu, onların şirketimize kazandığı güven duygusu olmuştur.

Değişen ve gelişen ülke ekonomisinde, üzerimize düşen sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Şirket olarak yaptığımız araştırmalarda: Ev sahibi olmak için çeşitli zorlukların yanı sıra en büyük problemin, sürekli değişen ve artan “faiz” oranları olduğunun farkındayız. Bu farkındalıktan dolayı, gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştireceğimiz tüm projelerimizde “FAİZSİZ’’ sloganıyla yola çıkarak, ev sahibi olmak isteyen tüm aileleri bu büyük problemden kurtarmayı hedeflemekteyiz. Yani ev sahibi olmak için bizlere danışan ailelerin “karşılıklı güven” duygusuyla; kira öder gibi bu amaçlarına ulaşmalarını sağlamaktayız.

FİRMA İSMİ: ÇUKUROVA GAYRİMENKUL İNŞAAT TAAHHÜT A.Ş

ADRES: SOĞANLIK YENİ MH. AHESTE SK. N:2 KARTAL/İSTANBUL

TEL/FAKS: 444 8 259 / 0216 517 55 00

E-MAIL: info@cg.com.tr

WEB: www.cg.com.tr

1993 yılında bir aile şirketi olarak kurulan Çukurova, bugüne kadar İstanbul, Adana ve Mersin’de 25 nitelikli konut projesine imza attı. Kuruluşundan bugüne kadar sektörünün öncü kuruluşlarından olan ve modern yapılar gerçekleştiren Çukurova, günümüz modern yaşamının tüm gerekliliklerini tespit ederek ulaşıma, merkezi noktalara yakınlıktan sağladığı sosyal olanaklara kadar ihtiyaç duyulan tüm öncelikleri projelerinde bir araya getiren bir kurum olarak öne çıkıyor.

22 yıllık bilgi birikimi ve deneyimini estetik, teknolojik, lüks ve konfor ile birleştiren Çukurova, bulunduğu bölgeye değer katan modern projeler inşa ediyor. Gayrimenkul ve inşaat sektöründe yenilikçi, çevreci ve müşteri odaklı bir anlayışla faaliyetlerini sürdürüyor.

Kalite Politikamız

İnşaat sektöründe kalitemiz, iş disiplinimiz ve etik kurallarımızdan ödün vermeden, dünya standartlarında üretim yapmak, uzman kadromuz ve teknik ekibimiz sayesinde müşterilerimizin beklentilerini en doğru şekilde algılayıp onların ihtiyaçlarına en uygun çözümleri, zamanında, kurallarına göre, eksiksiz sunabilmek ve yenilikçi bir anlayış içerisinde en kaliteliyi gerçekleştirebilmek temel kalite politikamızdır.

FİRMA İSMİ: DAP YAPI

ADRES: Altayçeşme Mahallesi, Zeytindalı Sokak, No:16 B Blok Maltepe / İstanbul

TEL/FAKS: 444 9 327

E-MAIL: info@dapyapi.com.tr

WEB: https://dapyapi.com.tr

“Doğru Alanda Projeler” üreterek global hedeflerine ilerleyen DAP Yapı, çevreye duyduğu saygı ve çizgi dışı projeleri ile dünü, bugünü, yarını gelecekle buluşturuyor.

Bugüne kadar Dragos Royal Tower, Tango Kule, Burgu Kule, Vazo Kule, Dalga Kule, Adam Kule, Taksim Petek, İst Marina dahil 22 projeyi yapıp teslim eden Dap Yapı’nın 3 projesinin ise satışı devam ediyor: Validebağ Konakları, Dap İzmir ve Teras Kule.

Validebağ Konakları, Validebağ Korusu’na komşu, doğa ile iç içe bir yaşam sunuyor. Ön talep döneminde satış rekorları kıran Dap İzmir ise her biri balkonlu ve ferah dairelerden oluşuyor. Kartal’da yükselen Teras Kule ise gökyüzü bahçeleri ile dikkat çekiyor.

Bu projelerin yanı sıra 2018’de Emlak Konut GYO’nun 2.9 milyar lira değerindeki Nişantaşı ve Çekmeköy ihalelerini kazanan Dap Yapı, Çeşme, Pendik, Maslak, Beykoz, Ünalan, Mavişehir, Çekmeköy, Nişantaşı gibi getiri değeri yüksek bölgelerde 5 yıl içinde 13 milyar TL’lik yatırım yapacak.

Dap Yapı, öte yandan 250 milyon Euro yatırımla 2018’de hayata geçirdiği İstMarina AVM ile perakende sektörüne de adım attı.

FİRMA İSMİ: DEMİR İNŞAAT

ADRES: Büyükdere Cad. Torun Center Office Tower No:74D Kat:11 34394 Mecidiyeköy / Şişli / İstanbul

TEL/FAKS: 444 2 116

E-MAIL: satis@demirinsaat.com.tr

WEB: www.demirinsaat.com.tr

Temelleri 1984’de Hamit Demir tarafından atılan Demir İnşaat, İstanbul’un çeşitli bölgelerinde binlerce daire, çok sayıda işyeri ve konut projesi, okul ve plaza inşaatını hayata geçirdi.

“Güvenilirlik” ve “değer kazandırma” ilkesi ile yatırımcılar için doğru bir adres haline gelen, sektördeki gücünü arttırarak büyüyen grup, yurtdışında da yatırımlara başlayarak; Ukrayna’nın Kiev ve Vinnitsa şehrinde konut, işyeri ve otel projelerinin çalışmalarına başlamış olup, Almanya’nın Potsdam kentinde öğrenciler için residence-yurt buna ek olarak iş plazaları projelerini devam ettirmektedir.

Son dönemde devam eden ve hedeflenen projeleri ise Hadımköy, Büyükçekmece, Beylikdüzü, Çekmeköy, Seyrantepe ve Göktürk gibi İstanbul’un çeşitli bölgeleri barındırırken, yurtiçi olarak İzmir ve bununla birlikte Anadolu’nun belirli bölgelerinde proje geliştirme ekibi çalışmalarına devam etmektedir.

Demir İnşaat, inşaat sektöründeki yatırımlarının yanı sıra, bünyesine katmış olduğu 5 şirket; Demir Enerji Yatırımları, Demir Proje ve Tasarım, Demay Gayrimenkul Satış ve Pazarlama, Demir Proje Yönetimi ve DAY Sigorta Aracılık Hizmetleri ile Demir Grup olarak yoluna devam ediyor.

FİRMA İSMİ: DKY – Metropolist Yapı

ADRES: Cevizli D-100 Güney Yan Yol Cad. No:13/33 Vizyon Sit. D Blok Kartal – İstanbul 34870

TEL/FAKS: 444 9 359 – 0216 511 57 15

E-MAIL: info@dkyinsaat.combilgi@metropolist.com.tr

WEB: www.dkyinsaat.comwww.metropolist.com.tr

1961’den bu yana başarılarla dolu geçmiş

Geçmişten  bugüne, fark yaratan yaşam alanlarının  mimarı

Türkiye’nin gayrimenkul alanında faaliyet gösteren en büyük ve en köklü kuruluşlarından biri olarak temellerimiz 1961 yılında atıldı ve o günden bugüne ilkelerimizden taviz vermeden ilerliyor, gayrimenkul sektörünü yarınlara taşıyan öncü projelere imza atıyoruz.

Bugüne kadar 15 binin üzerinde konut ve işyerini tamamlayarak sahiplerine teslim ettik. Hayata geçirdiğimiz her projenin bulundukları bölge için örnek yaşam alanı oluşturacak ve bölgeye değer katacak nitelikte olmasına özen gösteriyoruz. Bu yüzden tasarlayıp gerçeğe dönüştürdüğümüz yaşam alanları kısa sürede şehrin marka projeleri arasındaki yerini alıyor.

DKY olarak, başarımızın arkasında ülkemizde ve dünyada gayrimenkul alanında yaşanan yenilikleri takip eden, oturumcu ve yatırımcının değişen ihtiyaçları karşısında sürekli kendini yenileyen uzman ekibimiz ve yenilikçi bakış açımız yatıyor. Gayrimenkul sektörüne yön veren, yenilikçi projelerimiz işte böyle ortaya çıkıyor.

FİRMA İSMİ: William Turner Demirland İnşaat Anonim Şirketi

ADRES: Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Bosna Bulvarı (Nato Yolu) Özçelik Sokak No:97 , Çengelköy – Üsküdar – İstanbul

TEL/FAKS: 444 2 866

E-MAIL: info@cengelkoypark.com

WEB: www.cengelkoypark.com

‘ÇENGELKÖY PARK EVLERİ ’ boğazın tarihi semtlerinden biri olan Çengelköy’ de 65 dönüm arazi üzerinde yaşam bulan boğaz manzaralı , 73 Rezidans, 116 Dubleks ve 27 Villadan oluşmaktadır. Projemiz teslime hazır durumdadır ve oturum başlamıştır.

Türkiye ‘de ilk kez uygulanan farklı mimari tasarımlarıyla dikkat çeken villalarımız; 4 plan tipi ve Boğaz’ın tarihi semtlerinden esinlenerek farklı dış cephe görüntülerinden oluşmaktadır. Her villanın kendine ait ön ve arka bahçe kullanımı, asansörü, saunası, hizmetli odası ve kapalı garajı bulunmaktadır.

Bahçe Dubleks – Teras Dubleks daireler, 29 blok içerisinde 116 adet daireden oluşmaktadır. 4+1 ev tipleri bahçe dubleks ve 3+1 ev tipi teras dubleks olarak tasarlanmıştır. Residence dairelerimizin tamamı balkon ve seyir teraslarına sahip olmakla birlikte tüm odalar balkonlara ve seyir teraslarına açılmaktadır.

Kapalı- açık yüzme havuzu, fitness salonu, Türk hamamı, sauna, buhar odası,  spa merkezi, squash, basketbol, yürüyüş parkuru, suni gölet, koruluk, çocuk parkı ve oyun alanlarıyla oluşan sosyal tesislerimizde sevdiklerinizle beraber günün yorgunluğunu atabilir, yeni bir güne zinde başlayabilirsiniz.

FİRMA İSMİ: EGE YAPI

ADRES: Burhaniye Mah. Kanuni Sultan Süleyman Sk. Mabeyin Konakları No: 4 D Blok Altunizade Üsküdar – İstanbul

TEL/FAKS: +90 216 478 48 18 / +90 216 467 64 55

E-MAIL: info@egeyapi.com

WEB: www.egeyapi.com

Ege Yapı, yurt içi ve yurt dışında konut, ofis, otel, avm ve eğitim kurumu gibi birçok projenin müteahhitlik ve gayrimenkul geliştirme alanlarında faaliyet göstermektedir.  Kağıthane’de yer alan Kordon İstanbul’da birinci etap satışları tamamlanmış, ikinci etap satışları devam etmektedir. Şehrin hızla değerlenen bölgesi Çekmeköy’de hayata geçen ÇamlıYaka Konakları 2018 yılında satışa sunulmuştur. Özgün bir mimariye sahip, az katlı, yüzde 75 yeşil alanıyla çam ormanlarının yanında, müstakil bahçeli ve teraslı evlerden oluşan, içerisinde üst segment markaların yer alacağı ticari alanlar ve sosyal alanları ile bu bölgede fark oluşturacaktır. Cer İstanbul ise Yedikule sahil hattında yatay mimarisi ile dikkat çekmektedir. Proje içerisindeki tarihi binalar restore edilirken, yeni binalar modern mimari yaklaşım ile tasarlanmıştır. Halihazırda devam eden projeleri dışında Maslak Square, Beyoğlu, Ataşehir ve Çekmeköy projeleri ise yeni yatırımları arasında yer alıyor.

FİRMA İSMİ: Coldwell Banker Go Gayrimenkul  

ADRES: 15 Temmuz mah. Halkalı Cad. No:97/B1 Bağcılar/İstanbul

TEL/FAKS: 0212 550 81 81

E-MAIL: go@cb.com.tr

WEB: www.cb.com.tr/ofis/GO/2647

1906 yılında SAN FRANCISCO’DA genç girişimciler Colbert COLDWELL ve Arthur BANKER tarafından kurulan COLDWELL BANKER yüzyılı aşkın süredir müşterilerinin gayrimenkul ihtiyaçlarını eşsiz deneyimler yaratarak gerçekleştirmeye devam ediyor.

Coldwell Banker dünyada gayrimenkul alım-satım dinamiklerini değiştiren sektörün en güvenilir ve en inovatif markası olarak 49 ülkede 3000 den fazla ofisi ve 120.000’i aşkın Gayrimenkul Danışmanı ile gayrimenkul sektörüne yön vermektedir.

2013 senesinde girişimcilik ruhunu profesyonellik ile birleştirerek Türkiye’de hizmet vermeye başlayan Coldwell Banker Türkiye gayrimenkul sektörünün geleceğini değiştirerek hızla büyümeye devam etmektedir.

FİRMA İSMİ: EMLAK KONUT GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.

ADRES: BARBAROS MAHALLESİ MOR SÜMBÜL SOKAK NO:7/2B ATEŞEHİR/İSTANBUL

TEL/FAKS: 02165791515 – 02164564875

E-MAIL: info@emlakkonut.com.tr

WEB: www.emlakkonut.com.tr

1953 yılında bir ülkenin kentleşme çalışmalarına öncülük edecek, insanların yaşam kalitesini yükseltecek anlayış hayat buldu. İnşaat alanının köklü markası Emlak Konut’un, başarılarla dolu yolculuğu başladı.

Emlak Konut, ülkemizin planlı kentleşmesinde örnek teşkil eden, iz bırakan projeler gerçekleştirdi. Bulunduğu semte ismini verecek büyüklükte ve döneminin en yenilikçi kentlerini inşa etti. Bu istikrarlı büyüme, ciddi bir dönüm noktasını beraberinde getirdi ve 2002 yılında Emlak Konut, gayrimenkul yatırım ortaklığına dönüştü. 2003 yılından bugüne kadar çeşitli büyüklükte toplam 140 projenin ihalesini gerçekleştirerek, bu projelerin tamamlanması sonucunda yaklaşık 132.507 bağımsız bölümün yapılmasını sağlamış olacaktır.

Emlak Konut hızlı büyümesini taçlandıracak, hedeflerini daha geniş ufuklara taşıyacak bir atılımla iki kez halka arz edildi. Halka arzlarla büyüyen Emlak Konut, 3,8 milyar liralık ödenmiş sermayesi ve 30 Eylül 2018 itibariyle ulaştığı 22,9 milyar liralık aktif toplamıyla Türkiye’nin en güçlü şirketleri arasındaki yerini daha da sağlamlaştırmıştır.

Emlak Konut kuruluşundan beri artan ivmesi, insan odaklı kurum felsefesi ve geldiği noktadaki konumu itibariyle yarınlara güçlü adımlarla yürüyor. Bu ülkenin gururla anılacak, küresel oyuncusu olma hedefine her geçen gün biraz daha yaklaşıyor…

FİRMA İSMİ: DIELA GROUP

ADRES: Merkez: merkez Mh. Katipoglu Sk.No. 4, Altinova Ayvalik – Türkiye

Diela danismanlik ofisi: Siemensstrasse 9, 60594 Frankfurt – Almanya

TEL/FAKS: Merkez: 0090 266 33 83 868

Frankfurt: 0049 69 97 19 40 050 / Fax: 0049 69 37 30 80 65

E-MAIL: info@diela-group.com

WEB: www.diela-group.com

Diela güvencesi ve yüksek kaliteli hizmetiyle, sizleri Türkiye’nin en güzel yerlerinden Ayvalık’la, Ayvalık’ın benzersiz güzellikleriyle buluşturuyoruz.

Dünyanın oksijeni en bol  yerlerinden biri olan Ayvalık, tertemiz denizi, uçsuz bucaksız plajları, eşsiz koyları, tarihi cami ve kiliseleri, ormanlık alanları, Bizans’ın ve Osmanlı’nın tarihi kalıntıları, on iki ay boyunca dalış yapılabileceğiniz 60 dalış noktası ve Kızıldeniz’i aratmayan su altı florası ve faunasıyla, gözbebeği Ali Bey (Cunda) Adası ve eşsiz adalar manzarasıyla, deniz kıyısındaki bir çok balık lokantası ve Türk Mutfağının eşsiz lezzetlerini sunan restoranları ve eğlence  merkezleriyle, artık DİELA sayesinde  hemen elinizin altında.

Dünyanın en lezzetli zeytin ve zeytinyağları şifa olmak ve ağzınızı tatlandırmak için sizleri bekliyor.

Yunanistan’a ulaşmak dakikalarınızı alıyor. Havaalanı sadece 40km uzaklıkta. Karayolları, ulaşım imkanları, sağlık tesisleri ve hastaneleri ile gönül huzuruyla yaşayabileceğiniz, dinlenebileceğiniz, bedeninizi ve ruhunuzu yenileyeceğiniz ve buradan ayrılırken neden daha önce gelmedim diye çok üzüleceğiniz, eşsiz güzellikleri içinde barındıran bu özel yerde, her türlü konut ve arsa ihtiyacınızı DİELAGROUP karşılıyor.

Uluslararası tecrübeye sahip personelimizle sizlere hizmet etmekten kıvanç duyarız.

FİRMA İSMİ: FENİX DEKORASYON İNŞAAT TURİZM TİCARET A.Ş

ADRES: Bahçelievler mah. Pirireis cad. No:10/1 Muratpaşa/Antalya

TEL/FAKS: 0242 2446463/ 0242 2446462

E-MAIL: info@fenixyapi.com

WEB: www.fenixyapi.com

Fenix Yapı Profesyonel yönetimi ile kaliteden asla ödün vermeyen, taahhütlerini eksiksiz zamanında ve başarıyla tamamlayan güvenilir yapısı ve 250 çalışanı ile inşaat sektöründe yüksek kalitede iş yapan bir firma olarak organize olmuştur.

Müşteri pörtföyünün %70 yabancılardan oluşan firmamızın devam etmekte olan Fenix84 projesi dışında, Fenix manzara projesi teslim aşamasında, Fenix Butiq projesinde  yaşam başladı ve Fenix Concept’te yaşam tüm hızıyla devam etmektedir.  Ayrıca iki taahhüt projesinde bu yıl teslimatlarımızı gerçekleştirdik.

Ekonomimize güvenimizin en büyük kanıtı olarak fenix royal projemizi Haziran 2019 da başlatıyoruz. Şehrin en güzide noktalarından birinde olan projemizde bütün daireler deniz görmekte olup, 100 daire 6 villadan oluşmaktadır.

FENIX YAPI profesyonel ekibi, genç ve dinamik yapısı,kendi bünyesinde yetiştirdiği çekirdek kadrosuyla mühendislik ve mimarlık bilimini projelerine uygulamayı misyon olarak kabul etmiştir

FİRMA İSMİ: FİMAR YAPI

ADRES: Süleyman Demirel Bulvarı Mall of İstanbul Ofis Blok Kat: 22 No: 155 Başakşehir/İSTANBUL

TEL/FAKS: 0212 880 03 58

E-MAIL: fimar@fimar.com.tr

WEB: www.liverahomes.com

Şehrin yanı başında Doğanın merkezinde Mutluluk, Konfor ve Huzur dolu aileniz ile birlikte bir yaşam sizleri bekliyor…

Çevresinde yer alan Belgrad Ormanı ve Kent Ormanı’nın eşsiz doğal güzelliğine uyumu ile dikkat çeken ve fark yaratan bir yaşam alanı ihtiyacı ile tasarlanan Livera Homes güvenilir marka imajı, satış politikasıyla yatırımcısına ve müşterisine kısa vadede büyük kazanç sağlayan Fimar Yapı kalitesiyle sizleri bekliyor.

Ev sahiplerinin gereksinimlerini merkeze koyan özgün tasarımı ve kalitesi ile Livera Homes da aradığınız her şeyi fazlasıyla bulacaksınız.

Livera Homes İstanbul’un en gözde semtlerinden Kemerburgaz da yaşama başlıyor. Projemiz siz değerli sakinlerine şehrin gürültüsü ve koşuşturmasından uzak, sımsıcak komşuluk ilişkilerinin hayata güven kattığı, doğa ile iç içe şehrin yanı başında keyif ve huzur dolu bir yaşam sunuyor.

Livera Homes, doğanın dokusunu bozmayan yatay mimarisi sayesinde yeşille bir bütün oluyor.

Livera Homes’un şehrin yanı başındaki konumu sayesinde Avrupa yakasının iş ve yaşam merkezleri, Maslak, Levent ve Etiler’e 9 dakika mesafede, gözde alışveriş merkezleri, boğaz geçişini sağlayan köprüler ve otoban bağlantılarının birleşim noktasında, Kemerburgaz metrosuna yürüme mesafesi ile kendinizi şehrin merkezinde etrafı ormanlar ve sağlıklı yaşamın içerisinde bulacaksınız.

FİRMA İSMİ: FUZUL YAPI İNŞAAT PAZARLAMA A.Ş.

ADRES: BAŞAKŞEHİR MAH. CAHİT ZARİFOĞLU CAD. NO:8 BAŞAKŞEHİR İSTANBUL

TEL/FAKS: 0212 635 34 34

E-MAIL: info@fuzul.com.tr

WEB: www.fuzul.com.tr

FUZUL YAPI

1992 yılında kurulan Fuzul Otomotiv, 2000 yılında inşaat faaliyetine aynı şirket çatısı altında başlamıştır. Kısa süre içerisinde göstermiş olduğu başarıları, benimsenen ileri görüşlü ve güvenli politikaları ile çok önemli projelere imzasını atmıştır. Güvenilirliği kendine baz alarak büyüme trendini aynı hızla sürdürmeye devam ediyor.

Çağdaş, teknolojiye egemen, deneyimli, güvenilir hizmetleriyle, değişen müşteri beklentilerine hızlı bir şekilde cevap vermek için çalışmaktadır. Yaşamsal işlevlere en ince ayrıntılardan başlayarak bakmak ve daima en iyiye imza atmak; asla vazgeçmeyeceği bir iş prensibidir.

Bunları gerçekleştirirken mükemmel bir iş birliği ve takım ruhu ile hareket etmektedir. Tamamlanan her proje, yaşamları hep daha iyiye kavuşturmak için idealist ve girişimci ruhunun yansımasıdır. Fuzul İnşaat binlerce aileye güzel bir yaşam sunmak için, yeni projelerle hayallerinizdeki evleri inşa etmeye devam ediyor.

FİRMA İSMİ: GÜLAN OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET A.Ş./ OTOSTAT

ADRES: EYÜPSULTAN MAHALLESİ MEHMET AKİF CADDESİ YADİGAR SOKAK NO:30-38 SAMANDIRA/SANCAKTEPE – İSTANBUL

TEL/FAKS: 0216 540 3 540 – 0216 466 4 466 – 0531 101 28 05

E-MAIL: info@otostat.com.tr

WEB: www.otostat.com.tr

OTOSTAT Projesi; İstanbul’un Asya yakası, Sancaktepe’de yer aldı ve ikinci el araç ticaretinin yeni mıknatısı oldu.

OTOSTAT; yeni ve ikinci el araç ticareti konusunda, çeşitli boyutlarda 324 bağımsız ticari birim içerir.

Türkiye’nin lider filo şirketleri ve satış ofisleri, TÜV-SÜD Alman araç ekspertiz firması, FİAT bayiliği ve ikinci el araç ticareti yapan galerileri geniş araç parkları ile şimdiden OTOSTAT Projesi’nde yerlerini aldı.

Bankacılık, sigorta, noter, oto kuaför, aksesuar ve tuning mağazaları ve diğer ilgili hizmetlere ek olarak, OTOSTAT özel yazılımı sayesinde diğer işyerlerine ait 2.el araç stoklarını görüntüleme, toptan alım ve pazarlama ile direkt müşteriye ulaşım imkanı, ikinci el “tek noktada hizmet” (one-stop-shopping) konsepti içinde sunulacaktır. OTOSTAT üyeleri; ikinci el araç açık artırmalarına da katılabileceklerdir. OTOSTAT; otel tesisi, yemek alanı, toplantı salonları ve spor salonu ile müşterilerine ve üyelerine hizmet verecektir.

Gülan Grubu tarafından geliştirilen ve inşa edilen, İstanbul’u Anadolu’ya bağlayan TEM Otoyoluna cepheli, taşınmaya hazır ticari üniteleri ile OTOSTAT; gerçek anlamda bir  otomotiv  ticareti “cazibe” merkezi olmuştur.

 

Siz de yerinizi erken alın ve bu prestijli projenin getireceği fırsatları kaçırmayın !

FİRMA İSMİ: GYODER (Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği)

ADRES: Büyükdere Caddesi Yonca Apt. C Blok No: 151 – 1 D: 43 Zincirlikuyu – Şişli / İstanbul

TEL/FAKS: 0 212 282 53 65 / 0 212 282 53 93

E-MAIL: info@gyoder.org.tr

WEB: www.gyoder.org.tr

GYODER; 2 Ağustos 1999’da, Türkiye’deki gayrimenkul yatırım ortaklıklarının temsilcileri tarafından, gayrimenkul sektörünü temsil etmek, kanun – mevzuat çalışmaları yapmak, sektöre yabancı yatırımcıların ilgisini çekmek, sektörün önündeki sorunların iyileştirilmesine katkı sağlamak ve sektörü bilgilendirmek amacı ile kurulmuştur.

GYODER’in gayrimenkulün ana ve yan sektörlerini kapsayan 300’e yakın kurumsal üyesi bulunmaktadır. GYODER, sivil toplum kuruluşları ve kamu kurumları ile işbirlikleri yapmakta, ulusal ve uluslararası platformlarda sektörü temsil etmekte, sektörde iletişimi güçlendirerek network sağlamaktadır. GYODER tarafından hazırlatılan veriler, raporlar, düzenli endeksler, gayrimenkul sektörü için çok önemli bir veri tabanı oluşturmaktadır. Düzenlediği Gayrimenkul Zirvesi, konferanslar, toplantılar ve eğitimlerle sektörün sorunlarının tespiti ve çözümü, eğitim ve bilgi paylaşımı gibi birçok önemli ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Anadolu’da gelişmekte olan kentlerin güçlü potansiyellerini ve gayrimenkul yatırım fırsatlarını ön plana çıkarmak amacıyla Gelişen Kentler Zirvelerini düzenlemektedir.

GYODER’in 15 Temmuz darbe girişiminin ardından başlattığı ‘Gayrimenkulde Güç Birliği Daha Güçlü Türkiye’ kampanyası sektöre önemli bir ivme kazandırmıştır. Ayrıca GYODER, sosyal sorumluluk bilinciyle 15 Temmuz darbe girişimi sırasında hasar gören Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin onarımını 30 üye firması ile birlikte üstlenerek, 2 yıllık bir çalışma sonucunda büyük bir gururla Meclis’i yenilemiştir.

FİRMA İSMİ: HASANOĞLU ŞİRKETLER GRUBU

ADRES: Bahçeşehir 2. Kısım Mh. Pazartürk Cd. Firuze Çarşı No:35 BF/1 Başakşehir / İSTANBUL

TEL/FAKS: 0212 66 84 90 – 0212 669 84 92

E-MAIL: info@hasanoglugrup.com.tr

WEB: www.hasanoglugrup.com.tr

Mustafa Hasanoğlu tarafından 1993 yılında kalite ve güven prensibiyle kurulan Hasanoğlu Şirketler Grubu; gayrimenkul ve inşaat sektörünün önde gelen isimlerinden biri olarak 25 yıldır hizmet veriyor. Grup, altyapı projeleri, konut, ofis, üniversite, hastane ve kamu binaları inşa etme ve geliştirme alanlarında çalışıyor.

Projelerindeki yenilikçi yaklaşımı ve kullandığı yüksek teknoloji ile sektöründe öncü firmalardan olan Hasanoğlu Şirketler Grubu, 2000’li yıllarda Ar-Ge çalışmaları ve yatırımları sonucu, BANU EVLERİ markası ile konutta markalaşma projesini başlattı. Bahçeşehir’in simgesi haline gelen ve markanın ilk projesi olma özelliği taşıyan BANU EVLERİ Bahçeşehir ile bölgenin değerine değer kattı.

İnşaat sektöründe 25 yıllık deneyimi ile pek çok başarılı projeyi hayata geçiren Hasanoğlu Şirketler Grubu 2019 yılında Ispartakule’de iki, Bahçekent’te iki olmak üzere toplamda dört yeni projeye imza atmaya hazırlanıyor. 155 milyon TL’lik arsa yatırımı ile gerçekleşecek projeler toplamda 110 bin metrekare inşaat alanı ve 75 bin metrekare satılabilir alandan oluşacak. Aile odaklı olarak geliştirilecek Hasanoğlu Şirketler Grubu’nun dört yeni projesinin toplam inşaat yatırım bedeli ise 255 milyon TL olacak.

Hasanoğlu Şirketler Grubu, Türkiye’ye değer katan büyük projelerinin yanı sıra, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında Mustafa Hasanoğlu Vakfı ile birlikte yürütülen eğitim,  çevre, kültür, sanat ve sağlık alanlarında yapılan çalışmalara destek veriyor.

FİRMA İSMİ: HELİS YAPI İNŞAAT VE YATIRIM GELİŞTİRME SAN TİC A.Ş.

ADRES: YALI MH KADİR SK. NO 14 HELİS MORE RESIDENCE KAT 6 KARTAL İSTANBUL

TEL/FAKS: 0 216 306 60 70

E-MAIL: info@helisyapi.com

WEB: www.helisyapi.com

Helis Yapı, hayata geçirdiği projeleri ile bölgenin bugününe değil, geleceğine yön verir. Estetik mimarisi ile çevresine değer katan Helis Yapı, daima yaşamı kolaylaştırıcı, kullanışlı ve müşterisine kendisini özel hissettiren projelere imza atar.

İstanbul’da yer alan Beyaz Ofis, Metro Ofis ve Gold Ofis projeleriyle bölgede ada şeklinde bir iş merkezi oluşturan Helis Yapı, kentsel dönüşüm projesi kapsamında Bağdat Caddesi’nde inşa ettiği Helis Metro Home projesini söz verdiği gibi 12 ay gibi kısa bir sürede tamamlamıştır. Birçok başarılı projeye imza atan Helis Yapı son olarak 34 katlı Helis More Rezidances & Offices projesini tamamlamış ve Helis Bodrum Evleri projesi ile de bu başarısını devam ettirmektedir.

FİRMA İSMİ: Hürriyet.de /Demirören Media International GmbH

ADRES: An der Brücke 20 – 22 64546 Mörfelden-Walldorf 

TEL/FAKS: +49 6105 3270 

E-MAIL: redaktion@hurriyet.de

WEB: www.hurriyet.de

Türkiye’nin güçlü medya grubu Demirören Medya, yeni haber portalı Hurriyet.de ile Avrupa’da önemli bir haber ağı kurdu.  Almanca haber portalı olarak kurulan Hürriyet.de, başta Almanya olmak üzere Avrupa’nın Almanca konuşulan ülkelerindeki herkese hitap ediyor. 15 Kasım’da yayın hayatına başlayan ve kısa sürede büyük ilgi gören dijital platform, her biri farklı alanlarda uzman bir habercilik geçmişine sahip olan Alman ve Türklerden oluşan güçlü bir editoryal kadroya sahip.

Hurriyet.de, dünyadan ve Türkiye’den gelen haber akışları ve özgün içeriği, Almanca yayın yapma ayrıcalığı ile Avusturya, Hollanda ve İsviçre gibi Almanca konuşulan ülkelerde de okurla buluşuyor. Siyaset, ekonomi, panorama, yaşam, seyahat, spor ve teknoloji bölümleriyle ilgili güncel, özel ve gündem yaratan kaliteli içerikler platformun haber akışında yer alıyor.

Hurriyet.de Türkiye kaynaklı haber akışında Hurriyet.com.tr ve Demirören Haber Ajansından sağladığı güncel haberleri, raporları, fotoğrafları ve videoları kullanıyor. Uluslararası haber akışı için ise DPA (Alman Haber Ajansı), AFP (Fransız Haber Ajansı), SID (Spor Enformasyon Servisi) gibi önemli ajanslarla iş birliği yapıyor.

FİRMA İSMİ: ARGOS LIFE ADA

ADRES: Türkmen Mah. Kirazlı Yolu , Kuşadası-AYDIN / TÜRKİYE

TEL/FAKS: +90 532 570 04 09

E-MAIL: argos@argoslifeada.com

WEB: www.argoslifeada.com

BAZI İSİMLER YAN YANA GELDİĞİNDE KAZANIRSINIZ;

KIZILYAPRAK YAPI VE YÜKSELEN İNŞAAT iş ortaklığı.

2 etaptan oluşan toplam 12.422,62 m² alan üzerine inşa edilecek olan ARGOS LİFE, Kuşadası’nın yeni ve parlayan, yatırımı kısa sürede yüksek kara dönüştüren mevkii Kirazlı yolu üzerinde yapılacaktır. Projenin yakınında okullar, yeni başlayan ve halan devam eden birçok proje bulunmaktadır. Hem şehre yakın, hem de bir o kadar şehirden bağımsız, doğanın içerisinde, yüksek güvenlikli, çok geniş sosyal imkânları olan, konut piyasasına kalitenin ve lüksün yeni tanımını getirecek bir proje olacaktır.

Proje 88 adet 2+1 ve 64 adet 3+1 düzeninde konut ve 3 adet ticari alanı kapsamaktadır. Kapalı otoparklar, yüzme havuzları, oyun alanları, sosyal tesisler, geniş peyzaj alanları, yapılacak özel imalatlar arasındadır.

2+1 daireler 110 m², 3+1 daireler 140 m² olarak inşa edilecektir. Kapalı otoparklı, merkezi yerden ısıtma sistemli, 3’lü mutfak ankastre setli, otomatik panjurlu,  asansörlü, ebeveyn banyolu, bahçe teras katları olan, geniş sosyal imkanlara sahip, güvenlik ve resepsiyon hizmetleri sunulan, lüks ve yüksek kaliteli konutlar inşa edilecektir.

FİRMA İSMİ: ŞİRECİ ACARSAN İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

ADRES:  3. ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ KAMİL ŞERBETÇİ BULVARI NO: 44    ŞEHİTKAMİL / GAZİANTEP

TEL/FAKS: +90 444 7 127

E-MAIL: info@iconova.com.tr

WEB: http://www.iconova.com.tr

Iconova, 52.000 m2  üzerine kurulu  yedi blok ve 577 daireden oluşuyor.

3+1’den, 6+1’e kadar değişen daire seçenekleriyle Iconova her büyüklükteki aileler için modern yaşam alanları sunuyor. 7/24 güvenlik hizmeti, kapalı ve açık otoparklar, sauna, hamam, Fin hamamı, buhar banyosu, üç adet yüzme havuzu, çok amaçlı spor sahası, fitness, çocuk oyun alanları, yürüyüş ve bisiklet parkurları ile Iconova; muhteşem bir sosyal yaşamı müjdeliyor.

Dünyaca ünlü mağazalar ve restoranları barındıran Iconova Cadde, özlem duyulan samimi mahalle yaşamını da beraberinde getiriyor.

Gaziantep’in yatırım değeri en yüksek ve en prestijli bölgesi olan İbrahimli’de yer alan Iconova’ya ister hemen yerleşin, ister yüksek kira getirisi için geleceğinize yatırım yapın. İyisi mi, siz Iconova’ya gelin…

FİRMA İSMİ:       İHLAS YAPI TURİZM VE SAĞLIK A.Ş.

ADRES:                29 Ekim Cad. No:11 Yenibosna İstanbul

TEL/FAKS:           + 90 212 454 45 50

E-MAIL:               yapi@ihlasyapi.com.tr

WEB:                    www.ihlasyapi.com.tr

İhlas Yapı’nın 1990 yılında başlayan, 2.961.193 m2’lik inşaat alanına ve 15.878 konuta ulaşan kalite yolculuğunda ilk adım İstanbul Bahçelievler’de inşa edilen İhlas Yuva Evleri’ydi.

1992 yılında teslim edilen İhlas Yuva Evleri’nin hemen ardından Beylikdüzü’nde Marmara Evleri 1 projesi geldi. Aileleri konforla buluşturan Marmara Evleri 1 projesini, 134 villadan oluşan Marmara Villaları ve Marmara Evleri 2 projeleri takip etti.

İhlas Yapı’nın ilk tatil köyü projesi Yalova’da 2004 yılında tamamlanan

Armutlu Tatil Köyü’ydü.

Ve Ispartakule’ye geldi sıra.

2009 yılında Bizim Evler 1 ile başlayan Ispartakule yolculuğu, ardı ardına inşa edilen ve aileleri mutlulukla buluşturan 7 Bizim Evler projesiyle devam etti.

Hali hazırda inşası devam eden ve 2020’de teslim edilmesi planlanan Bizim Evler 8, Marmara Evleri 4 ve Bizim Evler Güzelce projeleriyle İhlas Yapı; kaliteyi yaşamla buluşturmanın gururunu yaşıyor.

Konforun ve prestijin çıtasını her projesinde daha yükseğe taşıyan İhlas Yapı; inşa ettiği onlarca projeyle, on binlerce ailenin mutluluğu, binlerce yatırımcının kazancı olmaya devam ediyor.

FİRMA İSMİ: İNSAY YAPI SAN. Ve TİC. A.Ş

ADRES: Çayır Caddesi No:7 Kat:9 Üçgen Plaza 34752 İçerenköy, ATAŞEHİR / İSTANBUL

TEL/FAKS: 0090 216 314 14 14-0090 216 411 12 13

E-MAIL: info@insayyapi.com; info@ondortuc.com.tr

WEB: www.insayyapi.com ; www.ondortuc.com.tr

Grubumuzun temelleri 1979 yılında İhsan Boya San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin kuruluşu ile atılmıştır. 1994 yılında amiral gemimiz Kolsuzlar Kimya San. ve Tic. A.Ş.ile 50’yi aşkın kimyevi maddenin ithalatı  ihracatı depolanması ve lojistiğinin sağlanmasına yatırım yapılmıştır.1997’de üretici firmamız İhsan Kimya Boya San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. kurularak, sanayi tipi endüstriyel ve sentetik tinerler üretimine de başlanmıştır.

Grubumuz 2011 yılında tecrübe ve sermaye birikimiyle İnsay Yapı San.ve Tic. A.Ş. ile inşaat ve taahhüt sektöründe faaliyete başlamıştır. Firmamız Halihazırda İstanbul Pendik’te 267 bağımsız bölümden oluşan ONDÖRTÜÇ ve Ankara Beytepe’de 119 konuttan oluşan ELİT MANZARA projelerini tamamlamış olup daire teslimlerini gerçekleştirmektedir. İstanbul Yenisahra ve Beykoz’da kentsel dönüşüm çalışmalarını yürüten firmamız gruba ait tiner üretim tesisi yapımını da tamamlamıştır.

FİRMA İSMİ: İSTANBUL TİCARET ODASI

ADRES: Reşadiye Cad. 34112 Eminönü Fatih İstanbul

TEL/FAKS: +90 212 455 60 00 / +90 212 513 15 65

E-MAIL: ito@ito.org.tr

WEB: www.ito.org.tr

İstanbul, iki dünya kıtasını birleştiren, 8.500 yıllık bir tarihe sahip olan, üç büyük İmparatorluğun izlerini taşıyan, dinlerin kültürlerin harmonisini barındıran, içinden hem deniz hem de ticaret geçen bir Şehir’dir.

Geçmişten bugüne ticaret yollarının kesiştiği coğrafyada bulunan İstanbul, bugünde dünyanın sayılı metropollerindendir.

İstanbul bugün, coğrafi ve sosyal güzellikleri ve zenginlikleri, yatırım fırsatları ile tüm yatırımcılara ilham vermektedir.

Ülkemiz Milli Geliri’nin %27’sini ve ülkemiz ihracatının %54’ünü sağlayan İstanbul, ekonomik büyüklükte yaklaşık 130 ülkeyi geride bırakmaktadır.

İstanbul, coğrafi konumu, çok yönlü bölgesel bağları ile uluslararası bir finans, gayrimenkul ve turizm başkenti olarak en üst sıralarda yerini almaktadır.

İstanbul’un Ticaret Odası, İstanbul Ticaret Odası, 1882 yılında kurulmuş olup, bugün 420.000’i aşan Üye sayısı ve 81 farklı sektörün temsil edildiği Komiteleri ile Türkiye’nin en büyük ve en kapsamlı iş dünyası kuruluşlarındandır.

Türkiye’de ekonomik gelişimin en önemli paydaşlarından biri olan İstanbul Ticaret Odası, Türk reel sektörünün tercih edilebilir rekabet gücünü tanıtmak ve İstanbul Markası’nı gerçek değerleri ile vurgulamak için 137 yıllık hizmet yolculuğuna aynı hizmet anlaşıyı ve coşkusu ile devam etmektedir.

İstanbul Ticaret Odası, yalnızca ticari değil, eğitim, kültür, sanat, teknoloji ve spor alanlarında da sayısız çalışmalar sürdürmektedir.

Bugün dünyanın en büyük beş Ticaret Odası’ndan biri olan İstanbul Ticaret Odası, faaliyet çeşitliliği açısından dünyanın en büyük Oda’sıdır.

Türkiye’nin geleceğine adanmış bir Kurum olan İstanbul Ticaret Odası, sanayi, ticaret ve hizmet sektörlerinin gelişmesini teşvik ederken, İstanbul Ticaret Odası’nın çalışmaları arasında uluslararası ilişkiler ve uluslararası organizasyonlar büyük önem taşımaktadır.

FİRMA İSMİ: İZKA İNŞAAT TAAHHÜT MÜHENDİSLİK LTD.ŞTİ

ADRES: PARK YAŞAM MAVİŞEHİR TİCARET MERKEZİ B BLOK OFİS NO : 602 KARŞIYAKA MAVİŞEHİR İZMİR

TEL/FAKS: 444 3 893 / 0232 330 22 07 – 08

E-MAIL: info@izka.com.tr

WEB: www.izka.com.tr

1995 yılında İnşaat sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, ülkemize yeni inşaat teknolojilerinin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek inşaat sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla Ankara’da kurulmuş olan İzka İnşaat, İzmir’de ve Türkiye’nin bir çok ili ile Amerika’da kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek inşaat dünyasında saygın bir yer edinmiştir. Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük mühendislik projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren Türkiye’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.

Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan İzka İnşaat’ın bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.

İzka ailesi tüm taahhüt ve yatırım projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.

FİRMA İSMİ: KALYON İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

ADRES: KAVACIK MAH. ERTÜRK SOKAK NO:3 BEYKOZ/İSTANBUL

TEL/FAKS: 0 216 680 41 80

E-MAIL: info@kalyongrup.com

WEB: www.kalyongrup.com

Toplumun gelişimine katkıda bulunan ve hayatı zenginleştiren projeleriyle Türkiye’nin ilklerine imza atan bir sektör lideri

KALYON GRUP

Kalyon Grup, inşaat sektörüne 1974 yılında Gaziantep’te Kalyon İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile girmiş, inşaatın yanı sıra enerji, havacılık, otoyol ve gayrimenkul yatırımlarıyla hızlı bir büyüme göstererek tüm yatırım ve iş alanlarını Kalyon Holding çatısı altında toplamıştır.

Kalyon, kurumsal geçmişi, güçlü ve deneyimli çalışanları ile 1974 yılından günümüze Türkiye’nin ekonomik kalkınmasına öncülük eden ulaştırma projeleri, kentsel su altyapısı ve çevre projeleri, KKTC deniz geçişi boru hattı, TANAP boru hattı ve nitelikli üstyapı inşaat projeleri ile hizmete girdiğinde dünyanın en büyük havalimanlarından biri olacak İstanbul Havalimanı yatırımı ve inşaatı gibi mega projeleri büyük bir gururla tamamlamıştır.

Finans Kent ve Yeşil Vadi Konakları gibi cazibesi ve yatırım değerini günden güne arttıran Proje’lere imza atan Kalyon İnşaat, yeni markası Nevbahar Üsküdar ile artık Üsküdar’a Merhaba diyor..

FİRMA İSMİ: KARAT34

ADRES: Yenibosna Merkez mah. 1.Asena Sok. No:23/25 Bahçelievler.İSTANBUL

TEL/FAKS: 0212.676.34.34

E-MAIL: info@karat34.com.tr

WEB: www.karat34.com.tr

İstanbul’un en önemli ulaşım akslarının kesiştiği Basın Ekspres Yolu üzerinde, Emlak Konut güvencesiyle hayata geçirilen  KARAT 34, lokasyonu sebebiyle önemli bir yatırım fırsatı sunuyor.

Atatürk Havalimanı’nın hemen yanı başında yükselen  KARAT 34 ,Ofis ve Rezidanslardan oluşan prestijli bir karma yaşam projesi…

Toplam 6 Blokta, 441 Adet Daire, 123 Adet Ofis ve 28 Adet Dükkan bulunan Projenin çevresinde Sağlık kurumları,Otoyollar,Metro-Metrobüs,Alışveriş merkezleri,Eğitim kurumları, Uluslararası Kongre ve Fuar alanları, Ticaret merkezleri ve  Havalimanları bulunmaktadır. Proje lokasyonu itibariyle hem Atatürk Havalimanı’na hem İstanbul Havalimanına ulaşım kolaylığı olan bir konumda yer alıyor.

Karat 34, yaşamınızı kolaylaştıran ve rahat etmenizi sağlayan pek çok yenilikçi teknolojiyle zenginleştirildi. Rezidansınızda veya ofisinizde konforunuzu artıran detaylarla kendinizi her zaman özel hissedeceksiniz.

Karat34, Size ve İstanbul’a Değer.

FİRMA İSMİ: KELEŞ İNŞAAT TURZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

ADRES:  Kartaltepe Mah. 1.Malazgirt cad. no : 2-4 K.Çekmece-İST.

TEL/FAKS: 444 4 555

E-MAIL: info@keles.com.tr

WEB:  www.keles.com.tr

Keleş İnşaat ailesi olarak 80’li yıllarda inşaat sektöründe yola çıktığımızdan bugüne ödün vermediğimiz tek şey güvenilir ve kaliteli yapılar inşa edip, insanların hak ettikleri kaliteli yaşamı sürmelerine olanak sağlamaktır. 30 yılı aşkın tecrübemiz ışığında her zaman konut veya ticari proje ayırt etmeksizin çevreye duyarlı ve yaşam odaklı projelere imza attık ve gelecekte de atmaya devam edeceğiz. Peki biz kim miyiz? Edindiğimiz ilkeler doğrultusunda her zaman prestijli, yatırım değeri yüksek, mutluluk sunan projeler oluşturmayı ve yeni yatırımlar yaparak yeni istihdam alanları sağlamayı hedefleyen bir aileyiz.

FİRMA İSMİ:  KAR YAPI
ADRES: Güllü Bağlar Mahallesi, Taş Ocağı Sokak No: 11 A/1, Pendik- İstanbul-TÜRKİYE
TEL/FAKS: +90 (216) 307 64 64
E-MAIL: info@edoniagarden.com
WEB: www.edoniagarden.com

1969 yılında temelleri atılan ve aradan geçen yarım asırlık sürede kendine ait 600 araçlık filosuyla inşaat sektörüne A’dan Z’ye hizmet veren , daima tecrübe ve uzmanlığını memnuniyete dönüştüren Kar Group, şimdi de Kar Yapı markasıyla inşaat sektöründe hayalleri gerçeğe dönüştürüyor.

Malzemesi huzur, mutluluk ve keyif olan yaşam alanları tasarlayıp düşleri gerçekleştirmek misyonunu gerçekleştirmek için KarGroup güvencesiyle inşaat sektörüne giriş yapan Kar Yapı, İstanbul’un nezih semti Pendik’in en güzel yerinde gürültü ve stresten uzak, yeşile ve huzura komşu bir yaşam Edonia Garden Projemizde  gerçeğe dönüştürüyor.

14.180 m2’lik bir alan üzerinde 9 katlı 4 blok olarak inşa edilen 9000m2  yeşil alana sahip Edonia Garden sıra dışı dünyasında bir insanın düşleyebileceği her şey var. Yetişkin ve çocuk yüzme  havuzu, basketbol sahası, fitness center, cafe, hamam, sauna, buhar odası, çocuk oyun alanı, her daireye özel kapalı otopark alanı, 24 saat güvenlik, klima altyapısı, ankastre mutfak, ve  1+1, 2+1, 3+1’den oluşan 388 yaşam alanı ve  ihtiyaçlarınız için 12 Adet ticari alan. Metroya 4, Gedik Üniversitesine 1dk yürüyüş mesafesinde, Araçla Marmara ün. Hastanesine 1 ,Sabiha Gökçen Havalimanı’na 5, Viaport AVM’ye 7, E5 e 5dk , Pendik sahile 6 dk mesafede yer alan Edonia Garden’da daire teslimleri 2020 ilk çeyreğinde yapılacak.

FİRMA İSMİ: KONUT GELİŞTİRİCİLERİ VE YATIRIMCILARI DERNEĞİ

ADRES: BURHANİYE MAH. ABDULLAHAĞA CAD. NO:21

TEL/FAKS: 0216 527 87 70

E-MAIL: dogan.ozturk@konutder.org.tr

gokhan.ozbek@konutder.org.tr

WEB: www.konutder.org.tr

Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneği (KONUTDER) Türkiye’deki markalı konutların önemli bir kısmını üreten firmaları bir araya getirmiştir. KONUTDER üyeleri, bugüne kadar 300 binin üzerinde konutun inşasına imza atmıştır. Türkiye ekonomisine yılda yaklaşık 3 milyar dolarlık bir katma değer yaratan KONUTDER üyeleri, yaklaşık 50 bin kişiye de doğrudan ve dolaylı olarak istihdam olanağı sağlamaktadır.

Sektörün temel sorunlarına çözüm önerileri üreterek çalışmalarını yürütmeyi amaçlayan KONUTDER, konut ve işyeri teslimlerinde tapu harcının binde 20’den binde 15’e düşürülmesi, yurt dışı yerleşiklerin konut ve işyeri alımlarında KDV muafiyetine sahip olması, yabancıların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığına geçmek için 1 milyon dolarlık konut alma şartının 250 bin dolara indirilmesi gibi konularda öncü rol oynamıştır.

Kurulduğu günden bu yana konut sektörünün gerek yapısal, gerekse konjonktürel sorunlarında geniş tabanlı bir anlaşma zemini oluşturan KONUTDER, bu sorunların aşılması için gerekli adımları atarak, tüm faaliyetlerini toplumsal fayda gözeterek gerçekleştirmiştir.

FİRMA İSMİ: KT Bank AG

ADRES: Platz der Einheit 1, 60327 Frankfurt am Main

TEL: +49 (0) 69 255 10 200

FAKS: +49 (0) 69 25 10 299

E-MAIL: service@kt-bank.de    

WEB: www.kt-bank.de

FİRMA İSMİ: Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş.

ADRES: Büyükdere Cad. No: 129/1 Kat: 11 34394 Esentepe / İSTANBUL

TEL/FAKS: +90 (0) 212 354 11 11

E-MAIL: musterimemnuniyeti@kuveytturk.com.tr          

WEB: https://www.kuveytturk.com.tr/

Kuveyt Türk Katılım Bankası Hakkında

Kuveyt Türk Katılım Bankası 1989 yılında kuruldu. Seçkin finansal ürün ve hizmetlerini etkin bir biçimde tasarruf sahipleriyle ve yatırımcılarla buluşturan banka, müşteri odaklı yaklaşımı, teknoloji-inovasyon çalışmaları ve dijital dönüşüm yolunda attığı adımlarla sektöründeki öncü konumunu sürdürmektedir. Bugün itibarıyla 414 şubesiyle hizmet veren Kuveyt Türk, yurt dışında ise Bahreyn şubesi ve Almanya’daki banka iştiraki KT Bank AG’yle faaliyetlerini sürdürmektedir.

KT Bank AG Hakkında

2015 yılında kurulan ve merkezi Frankfurt’ta bulunan KT Bank AG, İstanbul Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş.’nin %100 iştirakidir. Almanya’da ve Euro Bölgesinde faizsiz bankacılık kurumu olarak İslami bankacılığın etik, sürdürülebilir ve şeffaf esaslarına uygun düşen finansal ürünler ve hizmetler sunmaktadır. KT Bank AG bireysel ve kurumsal müşterilere; ücretsiz cari hesaplar, kâr paylaşımı esasına dayalı katılma hesapları, gayrimenkul finansmanı, yatırım finansmanı gibi ürünlerle etik bankacılık esaslarına uygun sertifikalı İslami bankacılık ürün ve hizmetler sunuyor.

FİRMA İSMİ: BAHARYAKA EYÜPSULTAN

ADRES: Topçular Mahallesi, Topçular Caddesi, No:2, 34055 Eyüpsultan / İstanbul

TEL/FAKS: 08506400414

E-MAIL: info@baharyaka.com

WEB: www.baharyaka.com

‘’Geçmişinde huzur, geleceğinde mutluluk var..’’

Eyüpsultan Meydanına 600 metre, Eyüpsultan Belediyesine 270 metre mesafede konumlanan Baharyaka Eyüpsultan’da şehrin merkezinde olup karmaşasından uzak olacaksınız. Baharyaka’da yaşamanın en güzel yanı da manevi yönüyle huzur veren Eyüpsultan’ın kalbinde yer almak. 6 katlı 27 blokta 593 daireden oluşan Baharyaka’da dileyen için 2+1 veya 2+1 dubleks, çocuklu aileler için 3+1, geniş aileler için 4+1 dubleks veya 5+1 dubleks seçenekleri yer alıyor. Üstelik bahçe, teras ve balkon alternatifleriyle. Her blok için ayrı giriş-çıkışa sahip Baharyaka’da ailece mutluluğa dokunmanın bir çok yolu var. Bahçe katlarında yeşilin, üst katlarda ise eşsiz Haliç manzarasının tadını çıkarırken; bunu sevdiklerinizle paylaşmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Şimdi lansman öncesi çok avantajlı koşullarla faizsiz, kefilsiz bu ayrıcalıklı yaşam için yerinizi ayırtmanın tam zamanı!

FİRMA İSMİ: LENS YAPI GRUP

ADRES: Atatürk Mahallesi , Gülnihal Sokak,No:8 Ataşehir / İstanbul

TEL/FAKS: 0 216 455 63 04 / 0 216 455 63 08

E-MAIL: info@lensyapigrup.com

WEB: www.lensyapigrup.com

Lens Yapı Grup, mükemmelliği ve şeffaflığı ilke edinmiş, yenilikçi ve vizyoner bakış açısına sahip bir şirket idealiyle hayat buldu. Dinamik, heyecanlı ve dürüstlüğünden asla ödün vermeyen bir yapı. Yeni ve çok farklı bir soluk. Geçmişini unutmadan daima geleceği hedefleyen, geleceğe ışık tutan bir marka. İnşasına başladığı ilk projesi olan Lens İstanbul Projesi ile sektöre adımını atan Lens Yapı Grup, çalışmalarına ve yeni projelerine hız kesmeden devam ediyor.

Tek kelimeye odaklandık. O da “insan”. Kainatın en kıymetli varlığına yaşam ve iş alanları oluştururken,  çevreyi, kaliteyi ve konforu her zaman ön planda tutuyoruz. Her zaman standartların üzerinde projeler ile var olmayı bir misyon olarak benimsiyor ve projelerimizin en ince ayrıntısına kadar büyük özen gösteriyoruz.

Tüm projelerimizi geleceğe odaklı olarak planlıyoruz. Yaşayanların nefes alacağı, rahat edeceği, mutlu olacağı yapıları hayata geçirmek en büyük hedefimiz… Büyük değişimlerin yaşandığı dünyamızda, geçmişten aldığımız ilhamı yeni projelerimiz ile geleceğe taşıyoruz.

FİRMA İSMİ: İNDER (İnşaatçılar Derneği)

ADRES: Barbaros Bulvarı Emekli Subay Evleri Güven Apt. No:177 Kat:3 Daire: Esentepe / İstanbul

TEL/FAKS: : (212) 274 9076 – (212) 274 4831

E-MAIL: inder@inder.org.tr

WEB: www.inder.org.tr 

Çağdaş bilgi ve son teknolojiyi kullanan uluslararası standart ve meslek ahlakını benimsemiş inşaat müteahhitliğini meslek edinmiş girişimcilerin 1967 yılında kurduğu bir dernektir

FİRMA İSMİ        : İŞBANK AG

ADRES                 : ZEİL 123, 60313 Frankfurt/M

TEL/FAKS            : 069 29 901-0

E-MAIL                : PUGK@isbank.de

WEB                    :   www.isbank.de

Almanya’da kurulu Türk bankalarının en tanınmış ve tecrübelilerinden biri olan İşbank AG, ana kuruluşumuz Türkiye İş Bankası A.Ş.’nin uluslararası piyasalardaki gelişme planlarının gerçekleştirilmesinde önemli bir işlev üstlenmektedir.

İşbank AG’nin merkezi Frankfurt am Main’da yer almakta olup, halihazırda Avrupa genelinde 11 şubelik ağı ile önde gelen bir Türk sermayeli finans kuruluşudur.

İşbank AG’nin hedef müşterileri, Avrupa’da ikamet eden Türk kökenli şahıslar ve firmalar, Avrupa’da ticaret ve yatırım ilişkileri olan Türk şirketler ve Türkiye’de ticaret ve yatırım ilişkileri olan Avrupa şirketleridir.

Niş ürünlere sahip bir banka olarak İşbank AG müşterilerine, ana şirketimizde bulunan nakit şeklindeki Türkiye’deki varlıkları veya Türkiye’deki gayrimenkul üzerindeki ipotekleri teminat olarak kullanma imkânı sunmaktadır. Buna karşın, Türkiye’deki müşterilerimizin iştiraklerdeki kredileri için Almanya’daki teminatlar kullanılabilmektedir.

İşbank AG ayrıca forfaiting ve ikincil piyasa işlerinde de faaliyet göstermektedir. Bununla birlikte iş alanı, geleneksel ticaret finansmanından yapılandırılmış, özel tasarım finansman konseptlerine kadar uzanmaktadır.

FİRMA İSMİ: Pasifik-Çiftay Ortaklığı  

ADRES: Hipodrom Cad. No: 9/22 Yenimahalle/Ankara

TEL/FAKS: 0 312 317 56 56

E-MAIL: ersin.babacan@merkezankara.com.tr, sinem.tirit@aremas.net

WEB: www.merkezankara.com.tr

Merkez Ankara, tek parselde 125 dönümlük proje alanıyla sadece Ankara’nın değil, Türkiye’nin de en büyük karma yaşam projesi olma özelliği ile şehir hayatına yeni bir bakış açısı getirmeyi hedefliyor. Eşi benzeri olmayan boyutlarda tasarlanan ve 1,7 milyon m2 büyüklüğüyle şehir merkezinin en büyük yeşil alanı olacak Millet Bahçesi’ne komşu olan Merkez Ankara’da, bir köprü ile doğrudan Millet bahçesine bağlanacak ve şehrin en güzel manzarasına sahip evinizde doğa ile iç içe bir hayatın keyfini yaşayacaksınız.

Başkentin tam merkezinde lüks anlayışınızı değiştiren konutları, şehrin en prestijli iş kuleleri ve A+ konfor özellikleriyle göz dolduran ofisleri, dünyaca ünlü markalara ev sahipliği yapan mağazalardan oluşan, 600 metrelik alışveriş caddesine sahip açık AVM alanlarıyla şehrin içinde bir şehir vaad eden Merkez Ankara, dünyanın en iyi mimarlarının elinden çıkan konseptiyle, modern Ankara’nın yeni yüzü olmayı hedefliyor.

FİRMA İSMİ: MAYA INTERNATIONAL GMBH

ADRES: Kaistraße 16A, 40221 Düsseldorf, ALMANYA

TEL/FAKS: +90 (533) 694 49 53

E-MAIL: vedat@mayainternational.de

WEB: www.mayainternational.de

Uluslararası pazarlarda hizmet verdiği müşterilerine Türkiye’deki gayrimenkul projelerinde tam hizmet sunan bir pazarlama firmasıdır. Maya International ilk ofisi Düsseldorf’un yanı sıra Bakü ve Dubai’de de orada yaşayan vatandaşlara hizmet vermektedir.

Maya International Türkiye’de yer alan konut projelerinin uluslararası pazarlarda satışına yönelik hizmet vermektedir.

Genel prensipleri:

 • Sadece tamamlanmış-tamamlanmaya yakın ve/veya devlet garantili projelerin satış ve pazarlama faaliyetlerini üstlenir.
 • Türkiye’de, Türk vatandaşlarına sunulan satış fiyatları ve koşullarının dışında farklı bir satış modeli kullanmaz.
 • Temel amacı müşterinin %100 güveni ve Türkiye’den uzun dönemli-sürdürülebilir yatırım yapması üzerinedir.
 • Türkiye’den yatırım yapan tüm müşterilerine gayrimenkulün kiraya verilmesi, hukuki ve vergisel danışmanlık hizmetlerini de kapsayan “mülk yönetimi” danışmanlığı ile yabancılar için geçerli “vatandaşlık hakkı” süreç yönetimi danışmanlığını da hizmetinin bir parçası olarak sağlar.

Ofis bulunan lokasyonlar:

 • Düsseldorf
 • Dubai
 • Bakü
 • İstanbul

FİRMA İSMİ: MESA MESKEN SANAYİİ A.Ş.

ADRES: Abdullah Ağa Caddesi, No:23  34674 Kuzguncuk – İstanbul

TEL/FAKS: +90 216 532 33 33 , F: +90 216 532 06 02

E-MAIL: marcom@mesa.com.tr

WEB: www.mesa.com.tr

Mesa 1969 yılında, Mesa Mesken Sanayii adıyla, yaşamlara değer katmak ve sektöründe “ilk”leri yaratmak hedefiyle yolculuğuna başladı. Attığı cesur ve yenilikçi adımlarla bugüne kadar faaliyet gösterdiği her alanda bu hedefine ulaşan Mesa’nın en önemli değeri, yüz binlerce Mesa’lının mutluluğu ve Mesa markasına olan güvenidir. Seyahati boyunca, yapılarını tüm bileşenleriyle birlikte tasarlayan Mesa, toplu konut yaklaşımını tamamıyla değiştiren “konutta marka” kavramını yarattı.

Altyapı ve çevre düzenlemeleri dahil, ilk tasarımından teslimine ve teslim sonrası işletilmesine kadar üretiminin tüm aşamasında Mesa imzası bulunan 12.000.000 m2 iskân edilmiş alanda 100.000’den fazla konut, Mesa’nın ödünsüz kalite anlayışının ürünüdür. Sayısı bugün 4.500’lere ulaşan kadrosu, Mesa’nın genel birikimine ve kültürüne, her geçen gün daha fazla deneyim kazandırmaktadır.

FİRMA İSMİ: METAL YAPI KONUT

ADRES: İSTANBUL CAD. NO:26/K GÖKTÜRK-EYÜP / İSTANBUL

TEL/FAKS: +90 212 322 65 65 / +90 212 322 53 22

E-MAIL: info@metalyapikonut.com

WEB: www.metalyapikonut.com

1980 yılından bu yana emlak geliştirme alanında faaliyet gösteren Metal Yapı Konut A.Ş., inşaat, akaryakıt, enerji, gıda, eğitim, perakende, AVM işletmeciliği ve otelcilik dahil olmak üzere 7 farklı sektörde 20 aktif şirket ile hizmet vermektedir.

Gayrimenkul, ofis ve AVM projeleri ile dikkat çeken Metal Yapı Konut’un İstanbul’un en önemli merkez lokasyonlarında bugüne kadar bitmiş toplam 21 projesi,  inşaatı devam eden 3 projesi, planlaması başlayacak 4 projesi bulunuyor.

Blue Lake İstanbul, Kemerlife XXIII, İstanbul Tower 205, Koru Florya, Aqua Florya AVM ve İstanbul Akvaryum, Ispartakule, Historia AVM, Crowne Plaza Florya gibi konut, ofis mekânları ve alışveriş merkezlerinin yansıra Kemerburgaz‘ı marka yapan Kemerlife 21, Kemerlife XXII, Country Life, Arcadium I, II, III ve Arketip gibi konut projelerini inşa eden şirket, pek çok başarılı çalışmaya imza atmıştır.

İnsan odaklı bir anlayışla doğru yerde ve doğru zamanda en ince detayına kadar düşünülmüş projeleri hayata geçiren Metal Yapı Konut, lüks ve konforu birleştiren, doğal malzemelerin kullanıldığı mükemmel tasarımlı, prestijli projeleri ile ön plana çıkmaktadır.

FİRMA İSMİ:   Muhabirce

ADRES: Philipp Reis Str. 30 40215 Düsseldorf- Almanya

TEL/FAKS: +49 211 317 98 54

E-MAIL: sancak@muhabirce.de, haber@muhabirce.de

WEB: www.muhabirce.de

Muhabirce online-print- görüntülü haberle 6 yıldır medya dünyasında aktif olarak yayın yapan bir medya kuruluşudur. Almanya’da Kuzey Ren Vestfalya eyaletinde yaşayan ve ulusal basına haber yapan muhabirlerin çıkardığı bir gazetedir. Muhabirce online, hergün güncellenirken, baskı aylık yayınlanır. 16 sayfa renkli ve 10.000 adet (ihtiyaç dahilinde baskı ve sayfa sayısı artırılıyor) basılan gazete  Düsseldorf ve çevresi, Wuppertal, Duisburg, Oberhausen, Essen Gelsenkirchen, Dinslaken, Krefeld, Köln, Solingen, Remscheid  gibi Ren-Ruhr Bölgesinin belli başlı kentlerinde, cafelere, restoranlara, marketlere, derneklere, spor kulüperine, camilere ücretsiz olarak dağıtılıyor.

Türkçe Almanca haberlerin yer aldığı gazete, siyaset üstü bağımsız bir yayın olup, hiçbir kurum veya kuruluşla, dini örgütle ilgisi yoktur.

Gazete Anadolu Ajansı ve Demirören Haber Ajansı üyesi olup ağırlıklı olarak, Almanya’da yaşayan Türk toplumuyla ilgili sosyo-kültürel haberlere yer verir.

FİRMA İSMİ: MUSIAD NRW E.V.

ADRES:  Robert-Perthel-Str 71-73.    50739 Köln

TEL/FAKS: 0221-5952316  / 0221-8392592

E-MAIL: info@musiad-nrw.com

WEB:  www.musiad-nrw.com

Kuzey Ren Wesfalya Eyaletinde bulunan Is Adamlarina Hizmet vermektedir. Müsiad Genelmerkezi ve Dünya Müsiad Ofisleri ile Koordineli Calismalar Yürütmektedir.

FİRMA İSMİ: KOLAJ Ajans Medya ve Reklam Ajanası

ADRES: Mallinckrodtstr 203   44145 Dortmund / Almanya

TEL/FAKS: 00(49)178 – 691 52 19

E-MAIL: nrwguendem@gmail.com       

WEB: www.nrwgundem.com

NRW GÜNDEM Gazetesi Ocak 2017 tarihinden itibaren her ay düzenli olarak her ay Türklerin en yoğun yaşadığı Kuzey Ren Vestfalya Eyaletinde yayınlanmaktadır.

Aylık 10.000 tirajı ile yazılı medyanın yanısıra sosyal medya hesaplarından bölgede yaşayan Türklerin önemli bir kitlesine ulaşmaktadır.

İçerik

Bölgesel haberlerin ağrılıkla mevcut olduğu gazetede ’’Lezzet Durakları, Mutfağım, Hukuk Köşesi, Magazin Gündemi, Spor Gündemi, Güzellik ve Sağlık köşeleri bulunmaktadır.

Sosyal ve kültürel etkinliklerin yoğun olduğu bölgede dernek ve diğer Sivil Toplum Örgütlerinin haberlerine yer verilmektedir.

Dağıtım

Özellikle Türklerin yaşadığı bölgelerdeki cami, dernek, işyerleri ve evlere dağıtılan gazete geniş bir kitleye ulaşmaktadır

FİRMA İSMİ: PİYALEPAŞA İSTANBUL

ADRES: İstiklal Mah. Piyalepasa Bulvarı 20/1A Beyoğlu/ İstanbul/ Türkiye

TEL/FAKS: (+90)850 6220404–(+90)212 2120404 /(+90)212 2120419

E-MAIL: info@piyalepasa.com.tr

WEB: www.piyalepasa.com.tr

Polat 60 yılı aşkın geçmişi ve deneyimiyle İstanbul’un merkezi Beyoğlu’nda Piyalepaşa İstanbul’u hayata geçiriyor. Proje, konut, rezidans, ofis, otel ve Alışveriş Sokağı’ndan oluşan karma konseptiyle, İstanbulluların özlemini duyduğu semt hayatını yeniden canlandırmayı hedefliyor. İlk etap teslimlerin gerçekleştiği ve yaşamın başladığı Piyalepaşa İstanbul’da kişiye özel ödeme seçenekleriyle satışlar devam ediyor. Piyalepaşa İstanbul Alışveriş Sokağı’nda yer alan ulusal ve uluslararası mağazalarıyla İstanbulluların yeni buluşma adresi olmaya aday. Kültür ve sanatın gündelik hayatın vazgeçilmez bir parçası olacağı Piyalepaşa İstanbul’da her şey sürdürülebilir katma değer yaratmak adına yapılıyor. 2020 yılında tüm etaplarıyla tamamlanması hedeflenen Piyalepaşa İstanbul, inşaat sırasında ve tamamlandığında sağladığı istihdam ve bölgeye kattığı değer ile hem ekonomik hem kültürel hem de sosyal anlamda büyük bir değişim ve dönüşüm yaratmış olacak.

FİRMA İSMİ: PLANET MARKETING

ADRES: Bottroper Strasse 31  70376  Stuttgart/Almanya

TEL/FAKS: +49 711 400 504 95

E-MAIL: info@planetmarketing.eu

WEB: www.planetmarketing.eu

Planet Marketing, Stuttgart/Almanya’da bulunan satış ofisiyle Türkiye’nin çeşitli bölgelerindeki seçkin gayrimenkul projelerinin tanıtımını ve satışını gerçekleştirmektedir. Planet bünyesinde bulunan reklam/iletişim mecralarından Euro TV kanalları ve InfoPost (Doğrudan Postalama) ile Almanya’da bulunan Türk vatandaşlarımıza en etkili bir şekilde projelerin tanıtımı yapılmaktadır. Aynı zamanda, planetmarketing.eu ve emlakavrupa.eu portallarımızda projelerin dijital olarak tanıtımı ve satış yönlendirmelerini yapmaktayız.

FİRMA İSMİ: Goldfeld GmbH

ADRES: Starkenburgstr. 7-9, D-64546 Mörfelden/Walldorf

TEL/FAKS: 0049 6105 977 78 0 / 0049 6105 977 78 171

E-MAIL: anzeige@postgazetesi.deinfo@postgazetesi.de

WEB: www.postaktuel.comwww.postgazetesi.de

Post Aktüel Gazetesi, merkezi Almanya’da bulunan ve Avrupalı Türklere hitap eden, içerik bakımından bölgesel, hitap ettiği geniş okuyucu profili bakımından genel bir gazetedir.

Avrupa’da toplam 6 ülkede yayınlanmaktadır. Almanya içinde 7 ayrı bölgede yayınlanan gazetemiz, Avusturya, Belçika, Fransa, Hollanda ve İsviçre’de de yayın faaliyetlerini sürdürmektedir.

Avrupa genelinde toplam 11 bölge gazetesi yayınlayan Post Aktüel, hitap ettiği çevredeki Türk firmalarına, dernek, cemiyet ve sosyal merkezlere, spor kulüplerine, Türklerle bağlantısı ve çalışmaları olan yabancı çevrelere elden ve posta yolu ile düzenli bir flekilde ücretsiz olarak ulaştırılmaktadır.

Post Aktüel Gazetesi, uyguladığı titiz yayın prensipleri sayesinde, geniş bir sosyal ve kültürel çevre tarafından benimsenip kabul görmüştür. Dürüst haberciliği ve kaliteli yayıncılığı sayesinde başta Almanya olmak üzere, yayınlandığı ülkelerde yaşayan Türk vatandaşlarının güvenini kazanmıştır.

Post Aktüel Gazetesi, bu özellikleri sayesinde Avrupalı Türlere ulaşmak isteyen firmaların, ürün ve hizmetlerini tanıtmaya çalışan şirketlerin reklam için en çok tercih ettiği Türk gazetesi olmuştur.

Türkiye’den, başta inşaat, sağlık, turizm sektörleri olmak üzere birçok değişik sektörden pekçok firmanın hizmet ve ürün tantım kampanyalarını gazetemiz Post Aktüel’de başarıyla yapmanın haklı gruru içindeyiz.

FİRMA İSMİ:  RENGİ ANTALYA

ADRES: ÇIPLAKLI MAHALLESİ, FATİH SULTAN MEHMET CADDESİ. 1836. SOKAK NO : 3  DÖŞEMEALTI / ANTALYA / TÜRKİYE

TEL/FAKS: +90 242  421 40 42

E-MAIL: info@rengiantalya.com

WEB: www.rengiantalya.com

RENGİ ANTALYA İSE YAŞAMAYA DEĞER!…

Bir ormanın yanı başında yaşamak, zaman zaman hayalini kurduğumuz bir ayrıcalıktır. Evinizin hemen yanında yer alan 1.500 dönümlük çam ormanından gelen reçine kokularıyla gününüz mutlu, ağaçların arasında yapacağınız yürüyüşlerle içiniz huzurlu olacak…

Rengi Antalya’da hayatın merkezindesiniz. Evinizin altındaki mağazalarda alışveriş yapmanın tadı bir başka. Modanın yeni renkleriyle bezeli mağazalar, keyifle zaman geçirebileceğiniz kafeler, gündelik ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz dükkanlar…

Yaşam stilinize göre tercih edeceğiniz 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin tamamı “konforlu hayat”  anlayışınıza uygun olarak dizayn edildi. Evinizin her metrekaresinde kullanılan kaliteli malzeme ve nitelikli işçilikle lüks yaşamın tüm ayrıcalıklarını yaşayacaksınız…

FİRMA İSMİ:  ŞAHİNLER HOLDİNG A.Ş

ADRES: Cumhuriyet Mah. Eski Hadımköy Yolu Cad. No:22 D Blok Büyükçekmece

TEL/FAKS: 0 212 484 20 04 – 0 533 666 70 72

E-MAIL: s.gurbuz@sahinlerholding.com.tr

WEB: www.sahinlerholding.com.tr

Birçok farklı sektörde faaliyet gösteren ve dünya çapında 10 000 çalışanı olan Şahinler Holding, Turhaus ile Yurtdışındaki Türkleri uygun fiyata İstanbul’un kaliteli ve güvenilir projelerinden ev sahibi yapıyor.

Türkiye  Almanya hattında güvenli emlak danışmanlığı ve proje geliştirme hizmetleri veren Turhaus; öncelikle Şahinler Holding’in konut projesi olan İstanbul’un Batı yakasının en değerlisi Westside İstanbul’u satışa sunuyor.

Westside İstanbul;

2,5 milyon nüfusun çekim merkezi Beylikdüzü’nde

 • 1155 daire ve 116 dükkanı olan,
 • 6 caddesiyle Westside Çarşısı’nda alışveriş ve
 • Westside korusunda spor imkanı

Sosyal tesisinde;

 • 4 açık 3 kapalı havuz
 • Saunalar, hamamlar, fıtness center, oyun parkları, kreş, 7/24 güvenlik, otoparklar
 • E5 e sıfır, kendine ait metrobüs durağı
 • Bölgenin tek meydanıyla birleşik
 • Atatürk Havalimanına 20 dk mesafede
 • Yeni havalimanına en yakın şehir merkezinde:
 • Belediye ve alışveriş merkezlerine çok yakın
 • Büyükçekmece plajına 5 dk
 • En önemli fuar merkezi Tüyap’a komşu bir projedir.

Westside projemizle Eviniz Türkiye’den olsun diyerek; Turhaus ile Avrupa’da yaşayan yurttaşlarımıza memleket özlemini dindirecek hizmet sunuyoruz.

Almanya’nın Aachen şehrinde de irtibat ofisi bulunan Turhaus farklı lokasyonlardaki kaliteli ve güvenilir projeleri de satışa sunacaktır.

FİRMA: SARANTA YAPI İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ADRES: CUMHURİYET MAHALLESİ KOFÇAZ YOLU CADDESİ SANAYİ D BLOK NO.5 MERKEZ KIRKLARELİ

TEL/FAKS: 0288 2131518

E-MAIL: info sarantayapi.com.tr

WEB: www.sarantayapi.com.tr

2016 Yılında Kırklareli Merkezde kurulmuş şirketimiz, bölgesinde Ticari, Sanayi ve Toplu Konut projelerinde kısa zamanda 100.000 m2 üzerinde anahtar teslim taahhüt işi gerçekleşmiştir.

FİRMA İSMİ: Seba İnşaat

ADRES: Seba Office Boulevard D Blok 67 Ayazağa Mah. M.Sinan Sok. No:21 Sarıyer / İstanbul-Türkiye

Telefon: +90 212 323 03 03 (pbx)

Faks: +90 212 323 03 00

E-MAIL: seba@sebainsaat.com.tr

WEB: http://www.sebainsaat.com.tr/

Hayata geçirdiği birbirinden değerli projelerle adından söz ettiren Seba İnşaat, 20. yılında; saygı ve hayranlık uyandıran onlarca önemli işe imza atmanın haklı gururunu yaşıyor. Moda Apartmanı ile başlayan serüven bugün İstanbul’da, Bodrum’da binlerce konuta, yüzlerce metrekare ofis alanına, iş merkezine, sinemaya dönüşmüş durumda.

Seba’nın Vizyonu

Sosyal sorumluluklarının bilincinde, çevreye saygılı, kalıcı işler üretir. Amacı, inşaat sektöründe fark yaratıp, artı değer üretecek projelere imza atmaktır. Kentsel yapı ile bütünlük sağlamayan, alt yapısız, risklere açık, kaçak yapılaşmanın olduğu bölgelerde, projeleri ile gecekondulaşmanın önüne geçer. Deprem riskini göz önünde bulundurur ve %100 deprem yönetmeliğine uygun yapılar üretir. Müşteri memnuniyetini esas alır ve teslimat sonrasında da projelerinin arkasındadır.

Seba’nın Hedefleri

Güvenilirliği ile kabul görmüş Seba markasının, teknik ve mimarı başarısını, her yeni projede devam ettirmek ve Türk İnşaat Sektörü’ndeki yeniliklerin öncüsü ve geliştiricisi olmaktır. Şehrin merkezinde, yeni, nitelikli, yaşamla iç içe projelere, Seba imzasını atarak, girdiği bölgelerin, çehresini değiştirip yaşam standartlarını da yükseltmeyi amaçlar.

FİRMA İSMİ: SİLTAŞ YAPI İNŞAAT SAN. VE TİC. A.Ş.

ADRES: Yenişehir Mahallesi Akkaya Sokak No: 2 Pendik / İstanbul – TÜRKİYE

TEL/FAKS: 444 0 289 –  +90 (216) 419 19 97

E-MAIL: info@siltasyapi.com

WEB: www.siltasyapi.com

SİLTAŞ’TAN ADALARA KARŞI, BULUTLARA KOMŞU BİR YAŞAM…

20 yılı aşkın tecrübeyle 2011 yılından beri inşaat sektöründe faaliyet gösteren Siltaş Yapı, tamamladığı projelerle sadece yaşamın ve yaşam alanlarının standartlarını değil, sektöründeki güven, yatırım ve kazancın standartlarını da değiştirip, yükseltmeyi amaçlayan bir markadır.

Bugüne dek İstanbul’un gözde noktalarında projelere imza atan Siltaş Yapı’nın son projesi Pendik sahildeki muhteşem konumuyla Siltaş Marina’dır.

Değerli lokasyonu, ulaşılabilir konumu ve önü kapanamaz deniz manzarasıyla göz kamaştıran ‘Adalara karşı, bulutlara komşu’ yaşam konseptiyle Siltaş Marina, 2+1, 3+1, 4+1 seçenekleri sunan ve yarının çizgileriyle inşa edilen 200 ayrıcalıklı daireden oluşuyor.

Sıradışı peyzaj düzenlemesi, akıllı ev altyapısı, güvenlik sistemi, hibrit araçların şarj edilebilmesini sağlayan e-şarj noktası ile farklılığını hissetiren Siltaş Marina, Life-x Konsepti sayesinde bir eve sığdırılamayacak birçok aktiviteyi hayatın parçası haline getiriyor.

Eşsiz konumuyla sahile 1, marinaya 2, metroya 3, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 13, üçüncü köprü bağlantısına 17 dakikalık mesafede Türkiye’nin bilişim merkezi Teknopark’a komşu olan Siltaş Marina eğitimden sağlığa, alışverişten sosyal hayata ve iş hayatına ihtiyaç duyulabilecek her şeye kolayca ulaşabilme imkanı sunuyor.

FİRMA İSMİ: Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

ADRES: Dikilitaş mah. Yenidoğan sok. No:36 34349 Beşiktaş, İstanbul

TEL/FAKS: +90 212 310 54 90 /+90 212 259 87 18

E-MAIL: sales@sinpas.com.tr

WEB: www.sinpas.com.tr

İnşaat sektöründe 1974 yılından itibaren uzmanlık, güven, kalite, özgünlük, doğa ve insan sevgisi temelleri üzerinde yükselen Sinpaş’ın hayata geçirdiği projelerin tümünde çevreyle barışık doğal yaşam alanları sunmaktadır. Her proje; konsepti, mimarisi, peyzajı ve sosyal donatılarıyla çevresiyle uyumlu olduğu için de yer aldığı bölgeye değer katmaktadır.

45 yıllık deneyimiyle 5.000’i aşkın kişiye istihdam sağlamaktadır. Türkiye’nin özel sektörde şu ana kadarki en fazla üretim yapan ve 2018 yılının en çok konut satan markası Sinpaş GYO, 2018 yılı içinde toplamda 7 projede 4 bin 691 bağımsız birimin yapımına başladı. Toplam değeri 4 milyar TL civarında olan 13 projenin satışı hala sürüyor. İstanbul’da; Finans Şehir, Queen Bomonti, Metrolife, Gökorman, Sinpaş Country Ankara’da; Altınoran, Marina Ankara ve Ege Vadisi Bursa’da; Bursa Modern Denizli’de Aqua City.

Sinpaş’ın sadece konut değil, ticari gayrimenkul portföyünde de iddialı projeleri bulunmaktadır. Sinpaş, sektördeki deneyiminin, müşterileriyle kurduğu duygusal bağın, projelerin lokasyon ve mimarisindeki seçiciliğinin, özgün kurum kültürünün verdiği güçle İstanbul Borsa’sında işlem gören şirketler arasında ön sıralarda yer almaya devam etmektedir.

FİRMA İSMİ: SUMKA İNŞAAT MİM. TAAH.TUR. EMLAK TEKSTİL İTH. İHR. SAN. TİC. LTD.ŞTİ.

ADRES: İCADİYE MAH.HÜRRİYET CAD. NO:27 DEMİRLİ İŞ MERKEZİ KAT:3 NO:301 MERKEZ ELAZIĞ

Şube  : YENİKÖY MAH. SEVERCAN CAD.  ÇAĞDAŞ ZEYTİN DALI  2 VİLLALARI C BLOK KAT 2 GÜMBET BODRUM

TEL/FAKS: 0252 317 02 05

E-MAIL: sumkainsaat@gmail.com

WEB: www.sumka.com.tr

Faaliyetlerine 2005 yılında kurduğu Sumka inşaat ile başlayan SUMKA YAPI inşaat sektörinde faaliyet göstermektedir, aynı zamanda inşaat sektörünün yanında farklı firmalar adı altında  turizm ve döviz sektörlerinde de tecrübesi ile başarılı işlere imza atmaya devam etmektedir.

Özellikle yaşam alanları konusunda uzmanlaşmış inşaat sektörünün güçlü markalarından biridir. Özgün mimari yaklaşımları ileri teknoloji ürünleri ile birleştirerek mükemmel bir alt yapıya rahatlığın ve konforun sınırsızca hissedildiği alanları tasarlamaktadır. Müşteri memnuniyeti, ileri teknoloji ve yüksek kalite ilkelerinden ödün vermeden bulunduğu bölgeye değer katmak, ekonomi ve istihdama katkı sağlayabilmektir.

Hayata geçirdiği projelerde yaşam standartlarını çizgi üstüne taşımayı başaran Sumka Yapı, farklı mimarisi ile dikkat çekmeyi başarmış tüm ihtiyaçlara cevap veren projelere imza atmaktadır.

FİRMA İSMİ: SUR YAPI

ADRES: Burhaniye mah. Abdullahağa cad. No: 21 Altunizade- Üsküdar/İstanbul

TEL/FAKS: 0216 556 08 00  / 0216 422 65 14 / 444 5 787 

E-MAIL: suryapi@suryapi.com.tr

WEB: www.suryapi.com.tr

Sur Yapı, çeyrek asırlık tecrübesiyle 6 milyon metrekareden fazla alanda 127 farklı projeyi başarıyla hayata geçirerek sektörde öncü bir kimlik kazandı. Proje aşamasından başlayarak ürün geliştirme, mimari yapım-üretim dahil yüksek kalitede, anahtar teslim işlerin yanı sıra ofis ve AVM projeleri üretimi, site yönetimleri, sitelerin ikinci ellerinin yönetimi, AVM projelerinin kiralama ve yönetimlerini de yapan bir şirketler grubu olarak sektörde öne çıkıyor. İnşaat sektöründe istikrarlı büyümesini sürdürürken 2007 yılında başladığı enerji sektöründe de başarılara imza atıyor. Enerji – AVM ve gayrimenkul alanlarında faaliyet gösteren 34 farklı şirketiyle ülke için üretmeye ve istihdam sağlamaya devam ediyor.

Sur Yapı, Alışveriş Merkezi yatırımlarına da devam etmektedir. İstanbul’da Axis Kağıthane, Axis İstanbul ve Metrogarden AVM ile Bursa’da Marka AVM’yi hayata geçirdi.

Sur Yapı’nın İstanbul’da Şehir Konakları, Exen İstanbul, Bahçeyaka, Semt Bahçekent, Lavender, Muhit, Gölbahçe Evleri, İlkbahar, Topkapı Evleri, Yeşilmavi, Excellence, Tempo City ve Mirage Çarşı projelerinin satışları devam ederken; Antalya Büyükşehir Belediyesi’nden Kepez bölgesi kentsel dönüşüm ihalesini kazanmış olup bu proje, Türkiye’deki en büyük kentsel dönüşüm projesi olma özelliğini taşıyor.  Yatırım değeri 8 milyar TL olan Sur Yapı Antalya toplam 19 bin bağımsız bölümden oluşuyor.

FİRMA İSMİ: TAŞYAKAN YAPI A.Ş

ADRES: Ahmet Yesevi Mah. Sanayi Cad. No:445 A/1 Nilüfer/Bursa

TEL/FAKS: 444 80 16

E-MAIL: bilgi@tasyakan.com.tr

WEB: www.tasyakan.com.tr 

Kurulduğumuz günden bugüne geçen 40 yıllık süre içerisinde teslim ettiğimiz 12000 konut ile TAŞYAKAN, Bursa’da güvenin ve sağlamlığın markası olmuştur. Odak noktamız olan ailelerin, huzurlu ve rahat bir yaşam sürdürebilmesi, projelerimizin ilk hedefidir.

Gayrimenkul, turizm, enerji ve sağlık sektörlerinde yatırımı bulunan TAŞYAKAN, Bursa’nın en büyük özel hastane yatırımı ve Bursa’nın en yüksek binasını içeren “Central Balat” ile fark yaratan projeleri hayata geçirmektedir. Karma konsept olarak tasarlanan Central Balat, sahip olacağı yaşam merkezi ile eğlenceyi, alışverişi, tanınmış restaurantları ile Bursa’nın yeni simgesi haline gelecektir.

40 yıldır müşterilerimizin güveni ile büyüyen TAŞYAKAN, 55 dönüm üzerine inşa edilecek Meydan Balat, şehrin merkezinde şehir parkının yanında başlanacak Taş Palas ve yükselen yeni değer Yunuseli’nde başlanan Yunusevler 9 projesi ile yatırım fırsatı sunmaya devam etmektedir.

FİRMA İSMİ: TAHİNCİOĞLU

ADRES: PALLADİUM TOWER, KARDELEN SOK. NO:2 K:41 ATAŞEHİR İSTANBUL

TEL/FAKS: +90 216 687 3040

E-MAIL: mh@tahincioglu.com

WEB: www.tahincioglu.com

Tahincioğlu Gayrimenkul, Tahincioğlu Holding’in gayrimenkul geliştirme ve yatırım alanında faaliyet gösteren grup şirketidir. Türkiye’deki gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinden biri olup nitelikli perakende, ofis, konut ve alışveriş merkezi projelerinin yanında birinci sınıf otellerin inşa ve geliştirme çalışmalarında da bulunmaktadır.

Geliştirmekte olduğu projelere ilave olarak, şirketin aktif bir şekilde yönetimini üstlendiği, gelir getiren gayrimenkul varlıklarından oluşan geniş bir portföyü de mevcuttur. Tahincioğlu’nun şu ana kadar tamamlanmış ve devam etmekte olan projelerinin inşaat alanı yaklaşık 3,5 milyon metrekaredir. Tahincioğlu’nun inşaat firması olan Nida İnşaat, her projede yüklenici görevini üstlenmektedir. Firmanın sembolü hâline gelen projeleri arasında Palladium Tower,Palladium Ataşehir Alışveriş Merkezi ve Rezidans, Palladium Antakya Alışveriş Merkezi,Nidakule Kozyatağı, Nidakule Göztepe, Swissôtel Büyük Efes ve Kongre Merkezi yer alıyor.

Tahincioğlu’nun, LEED Gold Sertifika adayı olan ofis projelerinden Nidakule Ataşehir Batı ve sertifika sahibi Nidakule Levent projeleri tamamlanmış olup, Nidakule Finans Merkezi’nde inşaat devam etmektedir. Konut projelerinden Nidapark Kayaşehir, Nidapark Küçükyalı, Nidapark Bomonti, Nidapark İstinye ve Nidapark Ayyıldız’da da  inşaatlar devam etmektedir.

FİRMA İSMİ: TEKNİK YAPI – HALK GYO

ADRES: Barbaros Mah. Ihlamur Bulvarı Uphill Court C5 Blok A Girişi No:10A Ataşehir İstanbul

TEL/FAKS: +90 216 688 78 78

E-MAIL: ela.gul@teknikyapi.com

WEB: www.teknikyapi.com  –  www.halkgyo.com.tr

İnşaat sektöründe 40 yılı aşan deneyime sahip Teknik Yapı, kuruluşundan bugüne sahiplendiği koşulsuz müşteri memnuniyeti, doğruluk ve kalitede süreklilik ilkeleriyle sadece yaşanacak binalar değil, aynı zamanda mutluluk inşa etmek için çalışıyor; yapılarında uyguladığı yenilikçi tasarımları, ileri teknolojisi ve yüksek üretim hızı ile geleceğin yapılarını bugünden beğeninize sunuyor.  Markalaşmış birçok dev projenin altında imzası bulunan Teknik Yapı, sağlam temellere oturttuğu kurumsal şirket yapısıyla, sektörde yükselmeye ve müşterilerinin hayat kalitesini yükseltmeye devam ediyor.

HALK GYO

Kurucusundan aldığı güven ve itibar ile GYO sektörünün önde gelen kurumlarından olmak, dürüstlük, şeffaflık ve güven duyulan bir yönetim yapısı oluşturarak paydaşlarının haklarını koruyan ve diğer yatırımcılar tarafından her zaman tercih edilen bir kurum olma vizyonu ile çalışmalarını sürdüren Halk GYO; gayrimenkullere, gayrimenkul projelerine ve gayrimenkullere dayalı haklara yatırım yapmak, ülkemiz gayrimenkul piyasasındaki değişim ve ilerlemeye ivme kazandırmak, Türkiye ekonomisi için değer yaratmak, dünya standartlarında projelere imza atmak ve sektörün önde gelen güvenilir firmalarından biri olmak adına faaliyete geçmiştir.

Halk arz olan HalkGYO, Borsa İstanbul’da “HLGYO” koduyla işlem görmektedir.

FİRMA İSMİ: TEMEL İNŞAAT

ADRES: Bahçelievler mh 1850 sk no.1/b, 31

TEL/FAKS: 03243280109 / 05327247128

E-MAIL: Ahmet_temel21@hotmail.com

WEB: www.temelinsaat.net

1989 yılından bu yana kurumsal stratejisini faaliyet gösterdiği inşaat sektöründe lider olmak, çevreye ve toplum değerlerine saygılı çalışmalarla sürdürülebilir gelişmeye ve daha iyi bir geleceğe katkıda bulunmak olarak belirleyen Temel İnşaat, bu doğrultuda, ulusal ve uluslararası boyutlarda edinmiş olduğu güvenilir ve istikrarlı yapısından taviz vermeden kalıcı hizmetler verme kararlılığı ile faaliyetini daha ileriye taşımaktadır.

FİRMA İSMİ: DURUBEYTEPE – TONA YAPI A.Ş.

ADRES: AHLATLIBEL MAHALLESİ YAVUZ SULTAN SELİM BULVARI 1746 SOKAK N.5 ÇANKAYA-ANKARA

TEL/FAKS: +90 312 489 1934

E-MAIL: info@durubeytepe.com

WEB: www.durubeytepe.com

DURU BEYTEPE, ANKARA’NIN EN GÖZDE SEMTLERİ İNCEK ve BEYTEPE’NİN KESİŞİMDE YER ALIYOR.

47.276 m2 ARAZİ ÜZERİNE KURULU OLAN DURU BEYTEPE’NİN ARAZİ YÜZÖLÇÜMÜNÜN %84’Ü YEŞİL ALANLARDAN OLUŞUYOR

FİRMA İSMİ: TORKAM İNŞAAT VE YATIRIM A.Ş.

ADRES: İSTOÇ OTO TİCARET MERKEZİ S2 BLOK TEM PLAZA 25/2 MAHMUTBEY – BAĞCILAR / İSTANBUL

TEL/FAKS: 0212 659 23 80 / 0212 659 77 46

E-MAIL: info@torkam.com.tr

WEB: www.torkam.com.tr

Torkam İnşaat olarak, Yönetim Kurulu Başkanımız Mahmut Dereli nezdinde, 28 yıldır İnşaat ve Yapı sektöründe faaliyet göstermekteyiz.

Bugüne kadar grup şirketlerimiz nezdinde tamamlanmış ve devam etmekte olan Konutlar, Rezidans, Ticari Üniteler, Alışveriş Merkezleri, Okullar, Otel ve diğer projelerimiz 1.000.000 m² inşaat alanı ile toplam yatırım tutarı 1 milyar USD hacmine ulaşmıştır.

Şirketimiz orta ve büyük ölçekli nitelikli ve markalı konut, rezidans projeleri ve butik çarşılar geliştirip, bu alanda yatırımlar yapmak suretiyle gayrimenkul sektöründe kontrollü ve istikrarlı büyüme hedefini benimsemiştir.

Türkiye, Bulgaristan ve Cezayir yatırımlarımız bu hedeflerimizin birer göstergesidir.

Yurt içinde ve yurt dışında teknolojik ve finansal gelişmeleri takip ederek, tüketici ihtiyaç ve beklentilerine uygun uluslararası standartlarda, ekonomik, güvenli ve estetik projeler üretmeye devam edeceğiz.

FİRMA İSMİ:   TURYAP FRANCHISING EMLAK HİZMETLERİ A.Ş

ADRES:   19 Mayıs Caddesi Dr. İsmet Öztürk Sk Şişli Plaza Ofis Blokları 1/C Blok Şişli – İstanbul

TEL/FAKS: 0212 373 13 00

E-MAIL: info@turyap.com.tr

WEB: www.turyap.com.tr

1985 Yılında kurulan TURYAP , yurtiçinde ve yurtdışında 300 ‘ün üzerinde temsilcilik ağına sahiptir. Türk Gayrimenkul  piyasasında pazarlamada lider konumunda olan TURYAP , yabancı marka sistemlerinin tam tersi olarak Cirodan pay almamaktadır. Temsilci ve danışmana max. kazanç  sunmaktadır. Bu sayede temsilciler elde ettikleri gelirleri işlerini geliştirmek için kullanabilmekte ve TURYAP sisteminde uzun süreli iş ortaklıkları devam edebilmektedir. Turyap Franchise Türkiye’deki  franchise  gücünü yurtdışında da büyüyerek yeni iş ortaklıkları ile arttırmak istemektedir.

‘ EVİM TÜRKİYE ’  FUARI KATILIMCI  TURYAP TEMSİLCİLERİ ;

TURYAP ALMANYA MANNHEIM ,Hakan Akalın almanyamannheim@turyap.com.tr

TURYAP  BODRUM GÜNDOĞAN , Okan Uçar bodrumgundogan@turyap.com.tr

TURYAP  GÖZTEPE, Tolga Nizam goztepe@turyap.com.tr

TURYAP İZMİR BAYRAKLI MANAVKUYU , Hüseyin Atıcı    bayraklimanavkuyu@turyap.com.tr

TURYAP UK MASTER FRANCHISE , Asım Ertürk  info@turyap.uk

TURYAP LONDON  WOODGREEN , Murat Benli  londonwoodgreen@turyap.com.tr

TURYAP KKTC GİRNE LİMAN , Yusuf Sertkaya    kibrisgirneliman@turyap.com.tr

TURYAP BALIKESİR , Ayfer Güneş        balikesir@turyap.com.tr

TURYAP YUNANİSTAN ATİNA ,Theodora , IIieva   atina@turyap.com.tr

TURYAP KONYA , Emrah Koyğun , Ali Şimşek        konyazafer@turyap.com.tr

TURYAP ANKARA , Tolga Sözer , Ömer AYIŞ             tunalihilmimerkez@turyap.com.tr

TURYAP İSVİÇRE , ismail Caner  isvicrelucerne@turyap.com.tr

FİRMA İSMİ: Türkerler Holding

ADRES: Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulv. 274-7 B Blok No:67 Mahall Ankara /Çankaya / Ankara / Türkiye

TEL/FAKS: 0 312 939 82 00

E-MAIL: info@turkerler.com

WEB: www.turkerler.com

Türkerler Holding faaliyetleri, 50 yıla dayanan geçmişi ve gerçekleştirdiği projeleriyle Türk ekonomisinin önemli guruplarından birisidir. Türkerler; Taahhüt, gayrimenkul geliştirme, yenilenebilir enerji, doğalgaz dağıtım ve ticareti, kamu özel ortaklığı sağlık projeleri ( PPP) ve tekstil de Türkiye’nin en iddialı projelerine imza attı.

Baraj, tünel, otoyol, metro, hastane inşaatlarında kazandığı deneyimi, son dönemde kaliteli konut, ofis ve ticaret alanı inşaatlarına da yansıtmaya başladı.

Mahall Ankara, Mahall Bomonti İzmir ve Çiftçi Towers projeleriyle gayrimenkul geliştirme sektörünün en önemli markaları arasına girdi.

İstanbul’un en değerli noktasında, Barbaros Bulvarı’nda inşa edilen Çiftçi Towers, yüksek teknoloji ve estetiği buluşturan tasarımıyla İstanbul’un cazibesini yansıtıyor.

İzmir’in kalbi Alsancak Limanı’nın karşısında, tüm körfeze hakim konumda yükselen Mahall Bomonti İzmir, şehre benzersiz bir soluk kazandırmaya hazırlanıyor. Şehrin sosyal hayatına da yeni bir bakış açısı getirmek için yeme içme alanında lider olan d.ream grubu ile anlaşarak bomontiada’yı İzmirliler ile buluşturacak.

Ankara’nın en değerli lokasyonu, Eskişehir Yolu’nda konumlanan Mahall Ankara;  ofis, konut ve alışveriş unsurlarını bir araya getiren karma bir proje olma özelliği taşıyor.

FİRMA İSMİ:  ERKANLI YAPI YATIRIM A.Ş.

ADRES: Büyükdere Caddesi No: 100-102 Maya Akar Ceneter Kat: 18 Esentepe- İstanbul

TEL/FAKS: 444 92 17

E-MAIL: info@univa.com.tr

WEB: www.univa.com.tr

Türkiye’deki yükseköğretim öğrencilerinin yurt sorunundan yola çıkarak gelişmiş ülkelerin en popüler alternatif gayrimenkul yatırım imkânını getiren ERKANLI, UK ve USA’dan sonra ASSET CAMPUS iş birliğinde Türkiye’de Univa markası ile sektöre ve yatırımcıya yeni bir çözüm sunuyor.

Bağımsız birimler halinde satılacak öğrenci evlerinin kiraya verilmesi ve işletilmesi sistemine dayanan Univa; yatırımcıya her ay düzenli ve artan kira geliri, öğrenciye ise ev konforunda bir yaşam sağlıyor.

Gelişen Bölgelerde yatırım fırsatı!

Türkiye’de konut, ofis AVM gibi gayrimenkul yatırımlarının belli bir doygunluğa ulaşması ile yatırımcılar alternatif gayrimenkul yatırım seçeneklerine yöneliyor. ‘’Univa Yatırım Amaçlı Öğrenci Evi Projesi’’ tam bu noktada Sakarya, Düzce, Kocaeli gibi gelişen, Türkiye’nin en büyük üniversitelerinin bulunduğu ve bu üniversitelerin hemen yanı başında değeri her gün artan ve düzenli gelir getiren alternatif bir yatırım imkânı ile ön plana çıkıyor.

Yatırım Amaçlı Öğrenci Ev’lerinin en önemli avantajlarından biri de yurt ve konaklama ihtiyacı bulunan üniversitelerin yanı başında olması sebebiyle talebin hiç bitmeyeceği bir yatırım fırsatı olması.

FİRMA İSMİ: VİZYON KOZA ANONİM ŞİRKETİ

ADRES: Cennetayağı mah. Işıkyolu cad. No37 Edremit/Balıkesir

TEL/FAKS: 0266 373 23 73

E-MAIL: info@vizyoninsaat.com

WEB: www.vizyon4mevsim.com

Firmamız Balıkesir Edremit’te arazi geliştirme ve konut projelerinde fark yaratmak amacıyla hareket ederek, ortaya koyduğu işlerde mimarinin genel ilkelerini çevre ile uyumlu hale getirip kent peyzajı ve estetiğine katkıda bulunmayı amaçlamıştır.

FİRMA İSMİ: YALOVA İMES MAKİNE İHTİSAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ

ADRES: İmes Sanayi Sitesi 501 Sok. N.34/14 Yukarıdudullu / Ümraniye / İstanbul

TEL: 0216 365 00 51 – 0216 540 66 77

FAKS: 0216 540 66 78

E-MAIL: info@yalovaimesosb.org

WEB: www.yalovaimesosb.org

Yalova ili Çiftlikköy ilçesinde, yenilikçi, yerli ve yeşil üretimin ön plana çıkacağı yeni nesil bir OSB inşa edilecektir. Net 3.000.000 m2 sanayi alanının 1.300.000 m2 dernek üyelerine tahsisi yapılmış olup 1.700.000 m2’lik alana da yeni yatırımcılarını beklemektedir.

FİRMA İSMİ: Yenitepe İzmir

ADRES: Uzundere Mevkii 5157. Sokak Yanı Karabağlar/İzmir

TEL/FAKS: 02324048181

E-MAIL: anil.bulut@yenitepeizmir.com.tr

WEB: www.yenitepeizmir.com.tr

İller Bankası kontrol ve güvencesiyle Nuhoğlu İnşaat – Alt Ve Üst Yapı – Aybar ortaklığıyla hayata geçirilen Yenitepe İzmir projesi Türkiye’nin yeni yatırım ve yaşam bölgelerinden biri olan İzmir’in Uzundere mevkiinde bulunmaktadır. Yenitepe İzmir projesinde, 3 parselde bulunan 20 blokta toplam 1.533 konut ve 25 ticari alan yer almaktadır. 12 katlı bloklardan oluşan proje, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Yeni İzmir Fuar Merkezi ve Çeşme bağlantı yoluna yakınlığıyla da dikkat çekmektedir. 65-165 m2 aralığında 1+1, 2+1, 3+1 dairelerin yer aldığı projede açık havuzlar, çocuk havuzları, peyzaj alanları, spor sahaları, çocuk oyun alanları ve kapalı otopark bulunmaktadır. Tümü balkonlu dairelerden oluşan Yenitepe İzmir projesi 2019 yılının sonunda tamamlanacak.

FİRMA İSMİ: YEŞİL VADİ ARSA OFİSİ İNŞ TUR SAN TİC LTD ŞTİ

ADRES: Gültepe Mh.Zümrüt Sk.No1 Beşyol Küçükçemece İST

TEL/FAKS: 444 27 72 – 02125920102 – 0212 425 31 27 (FAX)

E-MAIL: info@yesilvadiarsaofisi.com.tr

WEB: www.yesilvadiarsaofisi.com.tr

Türkiye’nin ilk ve tek kurumsal arsa ofisi Yeşil Vadi Arsa Ofisi olarak kurulduğumuz 1999 yılından bu yana en çok kazandıran yatırım aracının “arsa” olduğunu iddia ediyoruz. Projelerimizin zaman içerisinde gösterdiği gelişim ve bu gelişimin rakamlara olan yansıması bu iddiamızı ispatlıyor.

İşletme prensiplerimiz doğrultusunda satış yaptığımız arsaların tamamının inşaata hazır olması, resmi süreçlerinin tamamlanmış olması ve resmi makamlarca onaylı olmasına özen gösteriyor, müşterilerimize imarlı, ifrazlı, yapı izni onaylanmış, ruhsatı çıkmış, müstakil (tek) tapulu arsaları peşin ve vade farksız taksit imkanı ile sunuyoruz.

Yeşil Vadi Arsa Ofisi olarak kurulduğumuzda 1 bölge ile başlayıp yıllar içerisinde 18 bölgede faaliyet gösteriyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Şu an çalışma alanımız Trakya Bölgesi’nin büyük şehir merkezleri ve ilçeleridir. Önümüzdeki dönemlerde ise hedefimiz müşterilerimiz ile 16.000 kişiyi aşkın Yeşil Vadi ailesini tüm Türkiye’de tanıtmak ve Türkiye’nin gelişen, büyüyen şehirlerinde ve Avrupa’da risksiz ve kazançlı arsa yatırımını yatırımcılar ile buluşturmaktır.

FİRMA İSMİ: YILMAZ İNŞAAT / DÜŞLER VADİSİ RİVA

ADRES: Riva mahallesi, Mareşal Mustafa Kemal caddesi.34829 Riva Beykoz – İstanbul

TEL/FAKS: 444 68 01

E-MAIL: info@duslervadisiriva.com

WEB: www.duslervadisiriva.com

1973 yılında kurulan Yılmaz İnşaat; ülke altyapı ve üstyapı ihtiyaçlarını uluslararası standartlara taşımak, çevreye duyarlı, modern ve konforlu yaşam alanları inşa etmek, sürdürülebilir ve ekolojik bir dünya için çalışan yenilikçi bir marka olmak gibi çok büyük hayallerle yola çıkan bir firma.

Bugün, hayallerinin izinde güven ve başarıyla yürümenin haklı gururunu yaşayan Yılmaz inşaat; geride bıraktığı 45 yılda imza attığı telekomünikasyon, kanalizasyon, su ve doğal gaz altyapıları, otoyol ve konut inşaatları ile sektöründe tanınan bir marka haline geldi.

Güven, sürdürülebilirlik, yenilikçilik ve takım ruhu değerlerinden ödün vermeden, ülkesi için çalışmalarını sürdüren Yılmaz İnşaat; geleceği inşa etmeye devam ediyor.