Kar Group

EDONIA GARDEN

1969 yılında temelleri atılan ve aradan geçen yarım asırlık sürede kendine ait 600 araçlık filosuyla inşaat sektörüne A’dan Z’ye hizmet veren , daima tecrübe ve uzmanlığını memnuniyete dönüştüren Kar Group, şimdi de Kar Yapı markasıyla inşaat sektöründe hayalleri gerçeğe dönüştürüyor.

Edonia Garden Projemiz Pendik Güllübağlar’da 14.180 m2 alanda Kar Group iştiraki olan Kar Yapı tarafından inşaa edilmektedir. 9000 m2 yeşil alan ve sosyal alana sahip olan ; Konum olarak çok prestijli bir yerde yer alan Edonia Garden Projemizin oturum ve yatırım değeri oldukça yüksektir. Bloklarımızın hemen önünden yapılan Sabiha Gökçen Bağlantı yolu sayesinde şuan genişletilme çalışmaları yapılan  ( Havaalanına inşa edilecek 3500 metrelik yeni pist ile alan devasa Airbus A380’nin Türkiye ve çevresinde inebileceği tek hava meydanı olacak olan ) Sabiha Gökçen Havalimanı  2 km mesafede ve 5 dakikalık uzaklıktadır . Marmara Üniversitesi Hastanesi’ne 2 dakikalık uzaklıkta olup E5 e 5 dk  ve TEM’e 10 dakikalık uzaklıktadır.  Projemizin yan tarafında  bulunan Gedik Üniversitesi’nin yaklaşık 70 dönümlük bir alana yapılacak yeni kampüsü projemizi bir diğer cazip konuma getiren etkendir ve yürüyerek 1 dakikalık uzaklıktadır . Anadolu Yakası’nın en tercih edilen ve prestijli Avm’lerinden olan VİAPORT 8 dakika uzaklıktadır. Yeni yapılan Şeyhli Metro istasyonuna birkaç dakikalık  yürüme mesafesindedir. Ayrıca projemizi konum olarak cazip hale getiren bir diğer etken projenin etrafının kapanma olasılığının olmaması ve açık olmasıdır .

Edonia Garden Projemiz 1+1, 2+1, 3+1 olmak üzere toplam 388 daire 12 ticari alandan oluşmaktadır. Geniş bir peyzaj alanı bulunan projemiz sosyal donatı bakımında oldukça donanımlı. 24 saat güvenlik hizmetinin yanı sıra Yürüyüş yolları, süs havuzları, peyzaja bakar oturma alanları, Açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, çocuklar için açık ve kapalı oyun parkları, basketbol sahası, peyzaj ve havuza bakan fitness salonu ve kafetarya , hamam, sauna, buhar odası bulunmaktadır. Her daireye 1 araçlık kapalı park yeri bulunmaktadır.