Fenix Yapı

FENİX 84 İLE IŞIKLARI AÇTIK

Değişimin ve dönüşümün ivme kazandığı günümüzde, eskinin güzelliklerini koruyarak, modern hayatın beklentilerini karşılama çabasında olan fenix 84 değişen Antalyanın değişmeyen merkezi Işıklar’da hayata katılmaktadır. “Fenix 84” bu dönüşümde çağın insanın dinamiklerine uygun olmayı hedeflemektedir. Fenix Concept’in yeni ve çağdaş bir diğer yansımasıdır. Fenix yeniden doğarken Antalya’yıda dönüştürmektedir. Farklı plan çözüleriyle Fenix84, 2+1,3+1,4+1 olmak üzere farklı büyüklükte, ihtiyaçta olan aileler için seçenekler sunuyor. Şehrin içinde bahçe keyfini yaşayabileceğiniz bahçe dublekslerden,  keyifli çatı dublekslerine kadar 13 çeşit daire tipiyle Fenix84 sizleri bekliyor.

FENİX İLE MUHTEŞEM ANTALYA MANZARASINI  KUCAKLAYIN

Bahçelievler bölgesinde yer alanFenix Manzara sizlere şehrin merkezinde modern bir hayatın kapılarını aralıyor. Ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını ardına kadar açan Fenix Manzara eşsiz Antalya manzarasını hayatınızın merkezine, sizi ise hayatın merkezine alıyor. Burada evinizin kapısı eşsiz güzelliği ile Konyaaltı caddesine, her Antalyalının yaşamak istediği sıcak ve samimi mahalle ortamına açılıyor. Özlenen mahalle kültürü ile modernliği birleştiren Fenix Manzara, eşsiz lokasyonu ve kalteli yaşam alanıyla size daha önce yaşamadığınız bir tecrübe sunuyor. 240 m2 büyüklüğünde 4+1 daireleriyle sizi eşsiz Antalya  manzarasını izlemeye davet ediyor.

FENİX AİLESİNİN EN YENİ ÜYESİ FENİX ROYAL

Fenix ailesinin en yeni üyesi Fenix Royal Antalya’nın eşsiz manzarasına karşı gözlerinin açıyor. Düden şelalesinin denize döküldüğü noktada, muhteşem manzarası ile doğaya temas eden projemiz 1+1’den; 4+1’e, Penthous’tan villaya kadar tüm beklentilerinizi karşılamaza hazır.  Yeşil dinlenme ve oyun alanlarıyla, büyük havuz alanıyla, çok keyifli sosyal alanlarıyla fenix royal sizleri bekliyor.