Ege Yapı

Yaşamın başladığı konut, rezidans, ofis, alışveriş caddesi, özel okulu ve otelleri ile Türkiye’nin ilk karma projesi olan Batışehir’de 1+0’dan 5+1 dublekslere kadar değişen büyüklüklerde daire alternatifleri yer almaktadır. Zengin sosyal imkanları ile dikkat çeken Batışehir, içerisinde bisiklet yolu, koşu parkuru, basketbol, futbol, tenis ve mini golf sahası, açık ve kapalı yüzme havuzları, meditasyon alanları ve fitness salonu bulunmaktadır. TEM Otoyolu’ndan özel girişi ile ulaşım kolaylığı sunan Batışehir, benzersiz konumu ile İstanbul’un yoğun talep gören projelerinden biridir.

İstanbul’un en önemli iş ve yaşam merkezlerinden Levent ve Maslak’ın yanı başında yükselen, 1+0’dan 4+1’e kadar farklı seçeneklerdeki konutların yanı sıra cadde mağazalarının da yer aldığı Kordon İstanbul hem iç hem de uluslararası piyasadan ilgi görmektedir. Forbes Dergisinin yaptığı araştırmaya göre “Bölgesinin Getiri Potansiyeli En Yüksek Konut Projesi” olarak değerlendirilen Kordon İstanbul hem oturum hem de yatırım için cazip fırsatlar sunmaktadır. 2020’de teslim edilecek Kordon İstanbul’da sanat atölyelerinden çocuk oyun atölyelerine, spor salonundan bisiklet parkuruna kadar geniş sosyal alanlar yer almaktadır. Şehrin tiyatro, konser, etkinlik ve alışveriş merkezlerinin tam ortasında yer alan Kordon İstanbul, TEM’e 2, Seyrantepe Metro Durağı’na 5, Mecidiyeköy ve Nişantaşı’na 10 dakikalık mesafede bulunmaktadır.

İstanbul’un hızla değerlenen bölgesi Çekmeköy’de hayata geçen ÇamlıYaka Konakları 2018 yılında satışa sunulmuştur. Yaklaşık 19 bin metrekare arsa alanı üzerine kurulu ÇamlıYaka Konakları, 260 m²’ye varan bahçe kullanımına sahip 3+1, 4+1, 5+1 müstakil bahçeli ve teraslı evlerden oluşmaktadır. Özgün bir mimariye sahip, az katlı, yüzde 75 yeşil alanıyla çam ormanlarının yanında, içerisinde üst segment markaların yer alacağı ticari alanlar ve sosyal alanları ile ÇamlıYaka Konakları bölgeye yeni bir soluk getirecek. Hizmete açılan Üsküdar – Ümraniye – Çekmeköy Metro Hattı ile ulaşım çeşitliliği artan ÇamlıYaka Konakları, özellikle İstanbul’un önde gelen iş merkezlerine olan yakınlığı ile Anadolu Yakası’nda bu konseptteki projeler arasında öne çıkmaktadır.

Emlak Konut güvencesi ve Ege Yapı ayrıcalığıyla geliştirilen Cer İstanbul; Yedikule sahil hattında karşısında Adalar manzarası, arkasında Yedikule Hisarı manzarası ile dikkat çekmektedir. Şehrin siluetine saygılı ‘yatay mimari’ konsepti ile öne çıkan proje, 1+1’den 6+1’e kadar değişen rezidans daireler, ticari üniteler ve 31.000 m²’lik peyzaj alanına sahiptir. Proje içerisindeki 5 adet tescilli eser yapıları korunarak restore edilirken, yeni inşa edilen 5 adet yapı ise özgün ve modern bir mimari ile tasarlanmaktadır. Kennedy Caddesi sahil yoluna 558 metrelik cepheli konumuyla Marmaray Kazlıçeşme İstasyonu’nun hemen yanı başında yükselen Cer İstanbul; Avrasya Tüneli girişine 2 km, D100 Karayolu’na 4 km, Yenikapı Metro İstasyonu’na 3,5 km ve Yenikapı Feribot İskelesi’ne de 3,4 km mesafede yer almaktadır.