Diela Grup

Gömeç  Konaklar

Balıkesir’in Gömeç  ilçesinde, %100 temiz oksijen ile buluşmanın keyfini çıkartmaya hazır mısınız?

Kaz Dağlarının eteğinde, Ege  denizin kıyısında, eşsiz doğası ve mavi bayraklı plajların ,elit komşularınızın yer aldığı bu projede tatilinizin keyfini doyasıya çıkartacaksınız.

Gömeç konakları; 2400 m² alan üzerine kurulu sitemizde toplam 8 adet bağımsız villamız bulunmaktadır. Her bir villa 168 m²  büyüklüğünde oldukça ferah ve geniş 4 odaya, ve girişte sizi karşılayan 4 cepheli bir salona sahip. Her villada Barbekü, Hazır mutfak ve hatta kışın da bu güzelliğin tadını çıkartmak isteyenler için ısıtma tesisatı hazır bulundurulmaktadır. Site içerisinde Açık yüzme havuzu ,site etrafında doğal yürüyüş parkurları çocuklarımız için sosyal aktivite alanlar mevcuttur. Etrafı yemyeşil zeytin ağaçları ile çevrili ,sıcak yaz günlerinde zeytin yapraklarının birbirine temas ettiğinde oluşan ses ve harika kokuyu hissetmeniz için Diela Group Ayrıcalığı ile Havaalanından yeni evinize kadar size eşlik ediyoruz.

Konutlarımız; Edremit havaalanına 12 km, Denize 100 metre, Kaz Dağları 64 km  mesafeye sahiptir. Ulaşım sıkıntısı yaşamayacağınız enfes lokasyonda harika bir tatil fırsatı!

Aynı zamanda yatırımınızın gün geçtikçe değer kazandırdığını bu  Projenin başından sonuna kadar seçkin mimarlar ve eşsiz işçilik ile konutlarımızın tümü özenle tasarlandı, sizi ve sevdiklerinizi bekliyor.

Maide Sultan Konakları

Ayvalık ‘ ı bilir misiniz?

Uçsuz bucaksız zeytin ağaçları,Tertemiz havası, Pırıl Pırıl plajları ,Meşhur Zeytin ve zeytin yağları , Şeytan Sofrası, Cunda’sı , Sarımsaklı‘sı , Altınova‘sı, Doğal sualtı florası, dalış alanları, flamingoları ve daha bir çoğu…

Ege denizinin en güzide yerinde yerleşmiş, doğa ile buluşmuş bu harika yeri ziyaret etmek yetmez dedik, Sizi ev sahibi yapmaya karar verdik.

Maide sultan konakları,

4700 m² alan üzerine kurulu sitemizde toplam 15 adet bağımsız villamız bulunmaktadır. Büyüklükleri 105 ile 168 m² arasında değişen doğanın kalbinde, oldukça ferah ve geniş  3 oda ve 1 salona sahip, barbekülü Ebeveyn Banyolu ,gebiş teraslı bahçeli ve seçkin komşularınızın yer aldığı Maide Sultan Konaklarında, tatilinizin sefası sürmeye hazır olun.

Maide Sultan Konakları, Sarımsaklı merkeze 4 km, Edremit Havalimanına 41 km mesafe yakınlıkta yer alıyor. Doyasıya bir tatil için Ayvalık sizi bekliyor.

Şeytan Sofrası

Şeytan Sofrası‘nda fırsatı yakalayın!

Bilenler bilir, Şeytan Sofrası Ayvalık’ın en eşsiz manzarasına sahip çam ağaçlarının arasında olağanüstü bir bölgedir.

Sarımsaklı‘nın en nezih yerinde ;eşi benzeri olmayan villamız, tüm mobilyaları özenle seçilmiş, doğanın tam kalbinde bulunan, 4+1, 190 m² yaşam alanına sahip triblex SON villamız artık sizin.

Kışında bu güzelliklerin keyfini sürebilmeniz için ısıtma sistemi hazır.Otoparklı ve Sitemizde 24 saat güvenlik bulunmaktadır.

Villa Del Oliv’e

Villa Del  Oliv’e Burhaniye

Balıkesir’in Burhaniye  ilçesinde, %100 temiz oksijen ile buluşmaya,  verandanızda kahvenizi yudumlamaya açık davettir.

Kaz Dağlarının eteğinde, Ege  denizin kıyısında, eşsiz doğası ve mavi bayraklı plajların ,uçsuz bucaksız zeytin ağaçlarının bulunduğu, harika deniz ve Kaz dağları manzarasının yer aldığı bu projede ayrıcalıklı bir tatil sizi bekliyor.

Villa del  Oliv’e; emsalsiz farklı konseptiyle 4046 m² alan üzerine kurulu sitemizde toplam 8 adet ikiz villamız bulunmaktadır. 195 m² yaşam alanına sahip triblex villanızda doğa ile iç içe , oldukça ferah ve geniş  5 oda ve 1 salona sahip. Özel misafirleriniz için tasarlanmış geniş odaları ve eşsiz manzarasıyla terasında barbekünüzü yapabileceğiniz, Hazır mutfaklı ve hatta kışın da bu güzelliğin tadını çıkartmak isteyenler için ısıtma tesisatı dahi hazır bulundurulmaktadır. Site içerisinde Açık yüzme havuzu , çocuk havuzu ,site etrafında doğal yürüyüş parkurları çocuklarımız ve ebeveynlerimiz için sosyal aktivite alanlar mevcuttur.

En değerli hazineniz olan sağlığınızın öneminin farkındayız,Ve size bölgenin sağlık turizminde 1 numaralı konumda kendinizi daha dinamik, daha huzurlu ve enerjik hissedeceğinizi garanti ediyoruz.

Villa Del Oliv’e, Edremit havaalanına 8 km, Denize sadece 100 metre, Kaz Dağları 50 km  mesafeye sahiptir.

Modern mimari çizgilerini taşıyan projemiz yatırım için uzun ve kısa vadede yatırımcısını daima mutlu edecek, Değerine değer katacaktır. Diela Group uluslar arası tecrübeye sahip ekibiyle size hizmet vermek için hazır.

Herşey yeniden başlıyor… Hazır mısınız?