Çukurova Gayrimenkul

ÇUKUROVA BALKON

Kartal’da 19 ve 20 katlı 2 bloktan oluşan bir rezidans projesi olan Çukurova Balkon, 1+1’den 4+1’e kadar çeşitli büyüklük ve özellikte 261 konuttan ve sosyal yaşam alanlarından oluşuyor. Ön tarafı Marmara Denizi ve Adalar, arka tarafı ise orman manzaralı olan Çukurova Balkon’da tüm daireler balkonlu. Bazı dairelerde konumuna ve büyüklüğüne göre 2 ya da 3 balkon, bazı 2+1 ve 3+1 dairelerde ise 30 metreye kadar teras bulunuyor. Bahçe katlarında 20 metrekare bahçe kullanım alanı ve bahçe çıkışları da mevcut.

Kartal Adliye Sarayı’na 1,5 kilometre ve Kartal metrosuna 600 metre, Ikea, Maltepe Park, Piazza AVM’ye 2 dk. mesafede konumlanan Çukurova Balkon, merkezi konumu sayesinde kolay ulaşım imkanı sağladığı gibi aynı zamanda şehrin gürültüsü ve trafiğinden uzak, ormanın yanı başında oksijen deposu gibi bir bölgede eşsiz manzara sunuyor. Her cephesinde bölgenin ayrı bir güzel manzarasına açılan, Çukurova Balkon’da büyüklükleri 65 metrekare ile 273 metrekare arasında değişen daire seçenekleri mevcut ve tüm dairelerin iç mimarisi birbirinden farklı. Aynı büyüklükteki dairelerin bile iç mimarisi ve metrekare dağılımının değiştiği Çukurova Balkon’da, tercihe göre kimi dairelerin salonu, kimi dairelerin ise mutfak ya da yatak odaları farklı büyüklüklerde.

İstanbul’da beklenen depreme hazırlık için kaya zeminde güçlü radye temel, 12 metre uzunluğunda kalın uzun perde kolonlar ve C-40 hazır beton kullanılmaktadır.

Ayrıca yaşam kalitesini arttırmak için daire içlerinde İngiliz markası olan LEISURE marka ankastre serisi, SCHUCO marka pencere sistemleri, REHAU marka yerden ısıtma sistemi, VİTRA marka seramik ve vitrifiyeler, ARÇELİK marka klimalar, NEGNA marka ahşap kapı ve mutfak dolapları kullanılmıştır.

ÇUKUROVA TOWER

36 katlı bir rezidans projesi olan Çukurova Tower’da çeşitli büyüklükte ve özellikte, dokuz farklı tipte 253 konut bulunuyor. Yüzde 90’ı yeşil alan, 1.200 metrekaresi ise kapalı sosyal tesis alanından oluşan Çukurova Tower’da 1+0’dan 3+1’e kadar farklı daire alternatifleri yer almaktadır.

Merkezi lokasyonu ve ulaşım avantajıyla oturmak için konut arayanların yanı sıra yatırımcıların da dikkatini çeken Çukurova Tower, dünyanın en büyük Adliye Sarayı olan Kartal Adliyesi’ne 3 kilometre, Kadıköy-Kartal Metro durağına ise 600 metrelik yürüme mesafesinde konumlanıyor. Ortalama olarak Bağdat Caddesi’ne 15, köprülere ise 20 dakika uzaklıkta bulunan Çukurova Tower’dan, Sabiha Gökçen Havaalanı’na araçla yaklaşık 15 dakikada ulaşmak mümkün.

Çukurova Tower’ın daireleri 3,4 metrelik tavan yüksekliğine sahip. Ayrıca mekana maksimum ışık sağlayan cam seçimi ve adalar manzarasıyla da ferah ve aydınlık yaşam alanları sunuyor. Her ayrıntısında modern tasarım ve kalitenin izlerini yansıtan dairelerde kapılar Dortek, mutfaklar Vanucci, ankastreler Franke, banyo seramikleri Serra, vitrifiyeler E.C.A Serel markaları imzalı.

Çukurova Tower’ın gri, bej, ahşap, metal, su ve çim yeşili tonlardaki dış cephesi projenin manzarası ve doğaya saygılı konseptiyle bütünleşiyor. Projenin yüzde 90’ını kapsayan yeşil alan ve sosyal tesisleri içinde; kayın ve gürgen ağaçları altında piknik alanı, yürüyüş parkuru, tenis kortu, basketbol sahası, spor merkezi, açık havuz, güneşlenme terası, sauna, fitness ve wellness merkezi yer alıyor. Çocuk oyun alanları, sinema salonu, kafe-bar, bilardo ve oyun salonu ise eğlenceyle yaşamı buluşturuyor. Puset ve engelli rampaları, konutlara doğrudan geçiş olanağı sunan ev sahibi ve misafir otoparkı, Back-Up tarafından sunulan 7/24 konut yardımı ve concierge hizmetleri  Çukurova Tower  sakinlerinin yaşam standardını yükseltiyor.

TMT PARK LIFE SUIT

Vizyonunu doğayı gözeterek yenilikçi ve kaliteyi ön planda tutarak yaşanabilir mekanlar üretmek olarak belirleyen Tmt Grup Yapı; yatırımcıların son yıllardaki gözde lokasyonu Mithatpaşa’da hayata geçirilen Parklife Suit projesi, 3 bin 627 metrekarelik arsa alanı üzerine inşa edildi.

Bünyesinde büyüklükleri 120,130 ve 155 metrekare arasında değişen 2+1 daire seçeneklerinden oluşan 74 adet konut ve 16 adet ticari alan içeren Parklife Suit, 13 kattan meydana geliyor.

Şehrin tam kalbinde, keyifli dakikalar geçirebileceğiniz, sağlıklı ve dinamik bir yaşam sürebileceğiniz ayrıca içinde barındırdığı ticari alanlarla alışveriş keyfini çıkarabileceğiniz alanlara da sahip Parklife Suit, Ziyapaşa’ya 3 dakika, Atatürk Caddesine 4 dakika mesafede.

Ayrıcalıklı tasarımıyla yalnızca bir bina değil, aynı zamanda bir yaşam alanı inşa etmenin hedeflendiği Parklife Suit ‘de güvenlik 7/24 görüntülü sağlanırken, açık ve kapalı otopark bulunuyor. Merkezi uydu ve fiberoptik internet kablo alt yapısı daire içlerinde multi sistem klima altyapısı hazır durumdadır. Dış cephede taşyünü mantolama ve 4-16-4 ısıcam sayesinde sessiz ve keyifli uykular geçireceğiniz konfora sahip olacaksınız.

Dairelerde Franke marka fırın, ocak, davlumbaz ve bulaşık makinası, merkezi ısıtma ve kollektör sayesinde her peteğin bağımsız çalışmasına imkan sağlayan Radiatherm marka petekler mevcuttur. Kone marka 13 kişilik 2 adet asansör ve tam kapasite jeneratörle kesintisiz enerji konforunu yaşayacaksınız.