Boss4 Gayrimenkul ve İnşaat

ALYA GRANDİS

Türk-Lübnan ortaklı Boss4 İnşaat şirketi, gayrimenkul sektörüne Alya Grandis projesi ile merhaba dedi.  İstanbul Beylikdüzü’nde prestij caddesi Adnan Kahveci Bulvarı üzerinde inşa edilen Alya Grandis, yatay mimarisi, katta villa keyfi sunması, gardenhouse ve penthouse daireleri ile bölgenin marka değerini yükseltmeye aday. “Yaşaması ayrıcalıklı, yarınları kazançlı” sloganıyla satışa çıkartılan Alya Grandis’te toplam 10 blokta 100 daire ve 8 mağaza bulunuyor.

Aile yaşamına önem veren ve güvenliğin ön planda tutulduğu Alya Grandis’te toplam 10 blokta, 100 konut ve 8 ticari ünite bulunacak. İç’e dönük yaşam felsefesi içinde kendi kendine yetebilen sosyal-sportif alanlara sahip olan projede, kapalı yüzme havuzu,  çocuk oyun alanları, sauna ve kapalı otopark yer alacak. 2019 Eylül ayında teslim edilecek proje merkezi konumu ile tercih sebebi oluyor.

ALYA ONİST

ALYA ONİST KONUTLARI İstanbul’un  Beylikdüzü ilçesi Kavaklı mevkisinde yeşilin ortasında konumlanan yeni bir yaşam projesidir. Proje, bir yandan ‘mahalle, sokak, az katlı, bahçeli’ vb. geleneksel mimari izleri taşırken bir yandan da günümüz modern yapım teknikleri ve malzeme kullanımı ile güvenli eşsiz bir yaşam vadetmektedir.

Proje dünyanın sayılı metropollerinden biri olan İstanbul’un göbeğinde, Marmara Denizi sahiline yakın, modern mimari çizgileri, açık kapalı sosyal alanları, çocuk oyun parkları, yapıların arasından süzülen doğal topoğrafya ile uyumlu peyzaj düzenlemesi sayesinde ferah ve nezih bir yaşama imkanı sunmaktadır.

Proje, 1600-3000 m2 arasında değişen büyüklüklere sahip 6 bloktan meydana gelmektedir. Bu değişkenlik blokları birbirinden ayrıştırarak kullanıcılara farklı planlara sahip daire seçenekleri sunmakta aynı zamanda günümüzde tartışma ve eleştiri konusu  yapılan ‘aynı blok’, ‘tip proje’ konularına bir çözüm üretmektedir. Ayrıca bloklar, konumları sayesinde birbirinin manzarasını ve güneşini engellemeyen, birbirine yakın ama mahremiyete saygılı ve insan ölçeğinde tasarlanmışlardır.

Kullanıcı istek ve ihtiyaçları doğrultusunda biçimlenen projedeki tüm mekanlar, doğal havalandırılmakta ve güneş ışınlarından doğrudan faydalanabilmektedir. Farklı büyüklük ve planlara sahip dairelerdeki mutfak, oturma odası, salon ve diğer odalar geniş ve ferah mekânlar olarak kurgulanmıştır.

Yapı cepheleri tekdüzelikten uzak, bazen içe çekilen bazen de dışa taşan hareketli ve farklı yüzeylerdir. Cephelerdeki geniş açıklıklar konutların içinden günün her saatinde farklı bir İstanbul manzarası izleme imkanı sunmaktadır.

Isı ve sese karşı izole edilmiş dış duvarlardaki beyaz-gri renk uyumu ile cephede yer yer kullanılan tuğlalar projeyi çevresindeki diğer yapılardan farklılaştırarak kullanıcıya bir ayrıcalık sunmaktadır.

ALYA ONİST KONUTLARI, yeşil konumunun verdiği huzur, sahile mesafesi ve modern yaşanılabilir planlamasıyla şimdi sizi bekliyor.