Biberci İnşaat

ASUDE PARK EVLERİ

BİBERCİ GRUP TARAFINDAN İNŞA EDİLEN ASUDE PARK EVLERİ, KONYA’DA AİLELERE PRESTİJLİ BİR YAŞAM İMKANI VERİYOR. BÜYÜK BİR KISMI 4+1 DAİRELERDEN OLUŞAN PROJEMİZ KONYA’NIN YAZIR BÖLGESİNDE BULUNMAKTA OLUP, SAKİNLERİNE SUNDUĞU İMKANLAR VE KALİTESİ İLE BÖLGESİNDE ÖNE ÇIKAN VE BUGÜNE KADAR EN ÇOK TERCİH EDİLEN PROJELERDEN OLMAYI BAŞARMIŞTIR. İÇERİSİNDE YAŞAMIN BAŞLADIĞI ASUDE PARK, SINIRLI SAYIDA KALAN DAİRESİ İLE YENİ SAKİNLERİNİ BEKLEMEKTEDİR. AYRICA PROJEMİZ BULUNDUĞU BÖLGEDEKİ TERCİH EDİLİRLİĞİ VE YÜKSEK KİRA GETİRİSİ İLE GELECEĞE DÖNÜK İYİ BİR YATIRIM ARACIDIR.

KARATAY KONAKLARI

KARATAY KONAKLARI, KONYA’NIN KARATAY BÖLGESİNDE BİR CAZİBE MERKEZİNİN TAM ORTASINDADIR. BÖLGESİNİN İLK VE TEK PRESTİJLİ PROJESİ OLAN KARATAY KONAKLARI, HER KONUDA BÖLGESİNİNİ PARLAYAN YILDIZIDIR. BÖLGESİNDE KONUR DENİLİNCE İLK AKLA GELEN PROJE OLMAYI BAŞARMIŞTIR. FARKLI DAİRE SEÇENEKLERİ BULUNAN KARATAY KONAKLARINDA YAŞAM BAŞLAMIŞ OLUP SINIRLI SAYIDAKİ DAİRELER YENİ SAHİPLERİNİ BEKLEMEKTEDİR.

KOSOVA 59

BİR BİBERCİ GRUP PROJESİ OLAN KOSOVA 59 PROJESİ, HER KESİM İÇİN KONUT ÜRETEN FİRMAMIZIN EN YENİ PROJESİDİR. İNŞAATI NEREDEYSE BİTMİŞ OLAN PROJEMİZDE YAŞAM ÖNÜMÜZDEKİ AYLARDA BAŞLAYACAK OLUP, FARKLI TİP DAİRELER YENİ SAHİPLERİNİ BEKLEMEKTEDİR. KOSOVA 59 PROJEMİZDE DAHA UYGUN EKONOMİK KOŞULLAR İLE EV ALMAK İSTEYEN HERKESE KAPILARIMIZ AÇIKTIR. AYRICA ÇOK UYGUN BİR YATIRIM ARACI OLAN PROJEMİZ, EKONOMİK OLMASINA RAĞMEN SUNUDĞU İMKANLAR İLE ÖNE ÇIKMAKTADIR.

PARKMAHAL

BİR BİBERCİ GRUP İŞTİRAKİ OLAN DEHA GAYRİMENKUL TARAFINDAN YAPIMI TAMAMLANMIŞ OLAN PARKMAHAL, KONYA’NIN İLK PRESTİJ VE LÜKS İÇEREN PROJESİDİR. FARKLI TİP DAİRELERDEN OLUŞAN PROJEMİZDE HER DETAY HER AYRINTI SAKİNLERİNİ DÜŞÜNEREK DİZAYN EDİLMİŞTİR. PARKMAHAL’DE YAŞAM BAŞLAMIŞ OLUP PROJE DAHİLİNDE OLAN AVM VE OFİS PROJESİ İNŞAATI DA DEVAM ETMEKTEDİR.

PARKMAHAL OFİS

BİR BİBERCİ GRUP İŞTİRAKİ OLAN DEHA GAYRİMENKUL TARAFINDAN YAPIMI DEVAM EDEN PARKMAHAL AVM&OFİS PROJESİNDE OFİSLER SATIŞA SUNULMUŞTUR. KONYA’DA YİNE DEHA GAYRİMENKUL TARAFINDAN YAPILMIŞ OLAN KENTPLAZA AVM&OFİS PROJESİ DE GURULA KONYA’YA HİZMET VERMEKTEDİR. DEHA GAYRİMENKULUN İKİNCİ AVM&OFİS PROJESİ OLAN PARKMAHAL AVM&OFİS PROJESİ KONYA’DA İŞ DÜNYASININ YENİ PRESTİJİ OLMAK İÇİN YOLA ÇIKTI.