Beyaz İnşaat

BEYAZ PARK TOPKAPI

Beyaz Park Topkapı’da 371 daire ve 9 ticari üniteden oluşan prestijli bir yaşam sizleri bekliyor.

1+1’den 4+1’e daire seçenekleriyle, hem yatırımcıların hem de çocuklu ailelerin mutluluğa açılan kapısı olan Beyaz Park; geleneksel komşuluk ilişkilerine imkan tanıyan yapısıyla da, sıcaklığa özlem duyan aileleri kucaklıyor.

Beyaz Park Topkapı’nın en önemli özelliklerinden biri de bulunduğu bölgenin iskanı alınmış, yaşam başlamış ve fiyat olarak da en cazip projesi olmasıdır.

FLORYA IHLAMUR KONAKLARI

Ihlamur Konakları, 11 dönüm içerisinde 8.000 m2 peyzaj yeşil alana sahip, doğayı kucaklayan bir proje. Burada yürüyüş yollarında stresten arınacak, yürüyüşlerinize eşlik eden süs havuzları ve kamelyalarda tazelenme fırsatı bulacaksınız. Banklarda dinlenirken, molalarınıza renk katmak için sizi bekleyen vitamin bar köşesine uğramadan duramayacaksınız!

Yatay düzlemde 3 katlı yapılar, yaşamda size yer açacak. 11 blokta 73 daireden oluşacak Ihlamur Konakları; 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, 6+1 ve 7+1 daire seçenekleriyle hayatınızı genişletmeye hazırlanıyor. Herkesin büyük ve ferah bir yaşam alanı olacak.

Teslimi 30 Haziran 2019’da gerçekleşecek Ihlamur Konakları İstanbul’un en nezih ve değerli semtlerinden Florya’da bulunmaktadır.