Ataseven İnşaat

ATAKENT PANORAMA İZMİR

Atakent Panorama İzmir projemiz; inşaat, enerji, maden ve elektrik gibi farklı sektörlerde hayatın her alanında yer alan Ataseven Group’un, Ankara ve İstanbul’dan sonra, 27 yıllık bilgi ve deneyiminin getirmiş olduğu vizyon ile sizlere sunduğu yeni bir yaşam projesidir.

Atakent Panorama İzmir Projesi, çoğunluğu peyzaja ayrılarak yeşil alan kullanımı öne çıkarılmıştır. Projemizde, iki farklı tipte 3+1 daire seçeneği sunulmaktadır.

Neredeyse her dairenin eşsiz deniz ve körfez manzarasına hâkim olduğu projede, yerden tavana yükselen geniş pencereleri ile gün ışığından maksimum derecece yararlanılması hedeflenmiştir.

İzmir’in yakın çevresindeki sahil bölgelerinin isimlerinin verildiği her biri 12 katlı, 5 blokta toplam 240 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır.

Yetişkin ve çocuk açık yüzme havuzu, pool cafe, çok amaçlı spor alanları, açık hava satranç, seksek, dokuztaş, bowling, çocuk oyun alanları ve evcil hayvan parkı gibi zengin sosyal donatı alanlarının yer aldığı projede, peyzaj mimarisi de özel olarak tasarlanarak yaşam kalitesi yükseltilmiştir.

Projemiz iki etap halinde tamamlanacaktır. 1. etap konutlarımızın teslim tarihi Aralık 2019’dur. 2. etabımızın teslim tarihi Aralık 2020’dir.