Asaf İş Ortaklığı

2016 yılında kendi sektörlerinde önde gelen Al Zamil Grup Türkiye , Seha Yapı , Adese ve Fuzul Grup konsorsiyumu ile kurulan Asaf İş Ortaklığı Başakşehir ‘in En Büyük Projesi sloganı ile 3. İstanbul konut projesini hayata geçirdi.

3. İstanbul konut projesi Başakşehir Belediyesi ile yapılan hasılat paylaşımlı olup , İstanbul Havalimanına en yakın projeler arasında ve bağlantı yolları üzerinde yer almaktadır.   Avrupanın en büyük hastanesi olan Sağlık kent ve yakın zamanda açılışı gerçekleşen Millet Bahçesinin yanı başında bulunmaktadır. İstanbul’un yeni yaşam ve ticaret merkezi  olan Başakşehir de Taksim Meydanın iki katı büyüklüğünde ki kent meydanına sadece yürüme mesafesinde olup ayrıca yapımı devam eden Metro güzergahında bulunmaktadır.

Başakşehir Belediyesi güvencesi ile satışa sunulan 3. İstanbul da 1+1 , 2+1 , 3+1 , 4+1 daire seçenekleri ile birlikte tamamı cadde mağazalarından oluşan ticari ünitelerden oluşmaktadır. Her etap için ayrı dizayn edilmiş sosyal tesisleri ve peyzaj alanları ile daire sahiplerine ferah yaşam alanları sunmaktadır. İlk etap teslimleri Haziran 2019 da  başlayacaktır.

Başakşehir Belediyesi garantörlüğünde vade farkı olmadan 60 aya kadar taksit imkanı ile ödeme kolaylığı sağlamaktadır.