Artaş İnşaat

AVRUPA KONUTLARI YAMANEVLER

İstanbul Anadolu Yakası’nın en hızlı değer kazanan ilçelerinden Ümraniye’de yükselen Avrupa Konutları Yamanevler; AVM’ler, hastaneler ve üniversite kampüsleriyle çevrili bir bölgede yer alıyor. Alemdağ Caddesi’nde Yamanevler metro durağının yanı başında konumlanan projede 1.604 konut, 2 ofis bloğu ve 38 ticari ünite yer alıyor. Geniş ve ferah kullanım alanlarına sahip 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinin yer aldığı Yamanevler’de daire büyüklükleri 65 metrekare ile 248 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Yüzme havuzlarından süs havuzlarına, koşu parkurundan çocuk oyun alanına, özel spor merkezinden hemen yanında bulunan park alanındaki tenis kortuna, mini futbol sahasından basketbol ve voleybol sahalarına kadar, tüm aktivite imkanlarının yer aldığı Avrupa Konutları Yamanevler bölgenin en hareketli noktasını oluşturacak.

Yatırımcılarına lokasyon avantajı sağlayan Avrupa Konutları Yamanevler; TEM Otoyolu’na 1 km,  E – 5 Otoyolu’na 7 km, Ataşehir Finans Merkezi’ne ise 5 km mesafede bulunuyor.

AVRUPA KONUTLARI ATAKENT 4

Artaş İnşaat, “Avrupa Konutları” markasının tüm ayrıcalıklarını, yaşamın başladığı Atakent 4’te alıcılarına sunuyor.

Kullanışlı planları, balkonlu ve teraslı daireleriyle konforlu bir yaşam alanı olarak geliştirilen Avrupa Konutları Atakent 4, “Geleceğin Bağdat Caddesi” olarak nitelendirilen Halkalı Caddesi üzerinde konumlanıyor.

4 blokta 519 daire ve dükkanların yer aldığı projede 1+1’den 4+1’e kadar farklı tiplerde konut seçenekleri yer alıyor. Avrupa Konutları Atakent 4’te daireler 79 metrekare ile 239 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Yüksek yatırım potansiyeline sahip projede; kapalı yüzme havuzları, fitness salonu, spa merkezi, sauna ve hamamın yanı sıra projenin yanı başında bulunan parkta, çok amaçlı spor sahaları yer alıyor.

Basın Ekspres ve E-5 Otoyolu’na yakın noktada bulunan, alışveriş merkezleri ve üniversiteler ile çevrili  Avrupa Konutları Atakent 4, yanı başında yer alan toplu ulaşım araçlarına da yürüme mesafesinde bulunuyor.

AVRUPA KONUTLARI BAŞAKŞEHİR

Emlak Konut GYO güvencesiyle Artaş İnşaat tarafından hayata geçirilen Avrupa Konutları Başakşehir’de yaşam başladı.  Projede 941 konut ve 27 ticari ünite yer alıyor.

Yeşille iç içe bir yaşam alanı sunan projede tamamı geniş kullanım alanları sağlayan 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tiplerinde ferah daire seçenekleri bulunuyor. Daire büyüklükleri 124 metrekare ile 277 metrekare arasında değişiyor.

İstanbul Havalimanı’na 15 dakikalık mesafede yer alan ve dev kamu projelerinin çevrelediği bir bölgede konumlanan Avrupa Konutları Başakşehir’in yüzde 80’i geniş yeşil alanlar, peyzaj ve sosyal yaşam alanlarından oluşuyor.

Proje alanının yanı başında yer alan parkta; futbol, basketbol, voleybol sahaları, tenis kortları ve yürüyüş yolları bulunuyor. Proje içinde yer alan iki adet sosyal tesiste de; kadın ve erkekler için ayrı tasarlanan 4 kapalı yüzme havuzu, 4 çocuk havuzu, 4 fitness salonu, 4 hamam, 4 sauna, 4 buhar odası ile seyir terası, dinlenme alanları, geniş süs havuzları ve çocuk parkları yer alıyor.

İstanbul Havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, şehir hastanesi, dev şehir parkları gibi mega yatırım projelerinin yer aldığı bir bölgede yer alan Avrupa Konutları Başakşehir, ardı ardına yükselen konut ve yaşam alanlarıyla cazibesini koruyor.

AVRUPA KONUTLARI KALE 2

İstanbul’un en değerli noktalarından Topkapı’da, E – 5 Otoyolu’nun bitişiğinde konumlandırdığı Avrupa Konutları Kale projesiyle büyük ilgi gören Artaş İnşaat, gelen talebi karşılamak üzere projenin bitişiğinde Avrupa Konutları Kale 2 projesini hayata geçirdi.

Selçuklu mimarisinden esinlenerek tasarlanan ve az katlı yapısıyla bölgedeki değişimin sembolü olarak konumlanan Avrupa Konutları Kale 2, bölgenin en gözde ve değerli projesi olarak gösteriliyor. Şık sosyal tesisi ile beğeni toplayan proje, butik bir site yaşamı sunuyor.

270 konut ve 23 ticari ünitenin yer aldığı Avrupa Konutları Kale 2’de, akıllı ev sistemi ile donatılı 1+1’den 4+1’e kadar değişen daire seçenekleri bulunuyor. Tamamı geniş ve ferah kullanım alanları sunan dairelerin büyüklükleri ise 74 metrekare ile 206 metrekare arasında değişiyor.

Yaşamın başladığı, şehir içi ulaşım açısından büyük avantaja sahip, üniversite ve hastanelere ulaşımın kolay gerçekleştiği  bir lokasyonda konumlanan proje, metrobüs, tramvay ve toplu ulaşım araçlarına yürüme mesafesinde bulunuyor.

AVRUPA RESIDENCE & OFFICE ATAKÖY

İstanbul’un en değerli noktalarından Ataköy’de, E5 Otoyolu’nun hemen bitişiğinde konumlanan Avrupa Residence & Office Ataköy’de yaşam başladı. Proje benzersiz konumuyla yatırımcıların dikkatini çekiyor.

Lüks detaylara sahip projede 165 rezidans daire ile 52 ofis ve dükkanlar yer alırken, 1+1 ve 2+1 rezidans daire tiplerinin bulunduğu projede daire büyüklükleri 69 ile 103 metrekare arasında değişiyor. Kaliteli ve lüks detaylara sahip rezidans dairelerin yanı sıra konforlu ve prestijli ofisler iş dünyasının önemli adresleri olarak gösteriliyor.

Modern mimarisi, bölgede prestijli bir iş ve yaşam projesi olarak konumlanan Avrupa Residence & Office Ataköy, lüks rezidansları, 52 metrekareden 1.059 metrekareye kadar farklı büyüklüklere sahip ticari alanlarıyla da kazançlı bir yatırım fırsatı sunuyor.

E-5 ve yan yol üzerinden direkt ulaşım bağlantısı sağlanan Avrupa Residence & Office Ataköy, metro,  metrobüs ve diğer toplu taşıma alternatiflerine yürüme mesafesinde bulunuyor.

TEMA İSTANBUL BAHÇE

Mesa, Artaş, Kantur – Akdaş ortaklığıyla hayata geçirilen ve Türk inşaat sektörünün uluslararası alandaki vitrin projesi olarak konumlanan Tema İstanbul, her bir etabıyla yerli ve yabancı yatırımcıların ilgisini çekiyor.

Tema İstanbul’un eğlence parkı ile aynı etapta yer alacak az katlı bloklardan oluşan Tema İstanbul Bahçe’de farklı tiplerde dairelerin satışı alternatif ödeme planlarıyla devam ediyor.

Estetik mimarisi, geniş balkonlu daireleri, bahçe manzaraları ile daha fazlasını talep eden konut alıcılarına hitap eden Tema İstanbul Bahçe, bölgede ihtiyaç duyulan butik yaşamı akılcı çözümlerle sunuyor.

Büyüklükleri 79 metrekare ile 216 metrekare arasında değişen “Tema İstanbul Bahçe” etabında 1+1’den 4+1’e 363 daire yer alıyor. Aile odaklı konut projesi özelliğiyle markalı konut sektöründe özel bir yer edinen Tema İstanbul, “Tema İstanbul Bahçe” etabında da en yaşanabilir proje niteliğini arttırarak sürdürüyor.

Kanal İstanbul hattına komşu konumuyla değerini katlayan Tema İstanbul Bahçe, ayrıcalıklı yaşam imkanlarına ek olarak yüksek yatırım değerine de sahip.

Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kuzey Marmara Otoyolu, TEM bağlantı yolları, Halkalı-Gebze Marmaray ve Kabataş-Halkalı -Mahmutbey metrosu,  Hastaneler ve Yeni İstanbul Havalimanı gibi dev projelerin çevrelendiği bölgede yer alan Tema İstanbul,  konumunun yanı sıra donatılarıyla da yatırımcısına cazip fırsatlar sunuyor.