Aletha Gayrimenkul

MOONPARK TAŞDELEN

Aletha Gayrimenkul Yatırımları A.Ş. ortaklarının inşaat sektöründeki bilgi birikimini bir çatı altında toplamasıyla 2016 yılında kurulmuş olan bir şirkettir. İlk Projesi olan Moonpark Taşdelen ile sektörde adından söz ettirmeye başlamıştır.

Moonpark Taşdelen, hayran kalacağınız tasarımı ile size yüksek standartlı bir yaşam sunuyor. Çekmeköy’ün en güzel lokasyonunda inşa edilen Moonpark Taşdelen ile hareketli bir şehir hayatına yakın olacağınız gibi hep hayalini kurduğunuz sakinliği ve huzuru da bulacaksınız…

3 blok 284 daireden oluşan projemiz 1+1’den 4+1’e kadar farklı daire tipleri ile Çekmeköy’ün en prestijli konsept projesi olma özelliğini taşıyor. İstanbul’un oksijen deposu Kuzey Ormanları’nın şehir ile kesiştiği Taşdelen’de gelişmiş ulaşım ağlarına yakın, seçkin sağlık ve eğitim kurumları ile evrelenmiş, ünlü AVM’lerin bulunduğu harika bir lokasyona sahip.

Bir konut projesinden daha fazlasına sahip olan Moonpark Taşdelen’de açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, kafeterya, spor alanı, çocuk oyun parkı, kapalı yüzme havuzları, saunalar, hamamlar, fitness salonları bulunuyor.

Ayrıca projemizde bulunan Misafirhane ile konuklarınızı konforlu bir şekilde ağırlayabileceksiniz. Sinema odası ve oyun odasında ise misafirlerinizle ve komşularınızla keyifli saatler geçireceksiniz.